گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: شخصیت Geese Howard هم اکنون برای عنوان Tekken 7 در دسترس است

۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۹

به تازگی بسته الحاقی جدیدی برای عنوان Tekken 7 منتشر شده است که این بسته الحاقی شخصیت Geese Howard از عنوان مبارزه ای Fatal Fury و سری بازی‌های King of Fighters را به این عنوان اضافه می کند.

Geese Howard یکی از شخصیت‌های منفی عنوان مبارزه ای Fatal Fury و سری بازی‌های King of Fighters می باشد که در تورنومنت این عنوان نیز حضور داشت اما در انتهای داستان عنوان Real Bout Fatal Fury توسط Terry Bogard کشته می شود؛ البته همان طور که می دانید در بازی‌های مبارزه ای چیزی به نام مرگ برای شخصیت‌های آن بی معنی است. حال به تازگی Geese Howard در قالب یک بسته الحاقی به جمع مبارزان Tekken 7 اضافه شده است. این شخصیت دارای استیج مبارزه مخصوص می باشد و دارای کاستوم Kimono و کاستوم قدیمی وی یعنی تاپ و شلوار بوده که در کاستوم Kimono(لباس سنتی ژاپنی) بسیار جذاب به نظر می رسد.

مبارزات Geese Howard بیشتر برپایه انرژی است. او با رعد و برق به سمت دشمنانش حمله می کند و کنترل بسیار خوبی برو روی انرژی دارد به طوری که می تواند موج‌هایی از انرزی را به اشکل مختلف از جمله گلوله و یا تیغه‌های بزرگ انرژی به سمت دشمنانش پرتاب کند . البته یکی دیگر از حملات وی Raging Storm نام دارد که Geese با گذاشتن دست خود بر روی زمین باعث فوران انررژی از زمین شده که به دشمنان آسیب زیادی وارد می کند. از همین روی مبارزات وی در عنوان Tekken 7 با سایر عناوین مبارزه ای کمی متفاوت است. برای آشنایی بیشتر با این شخصیت می توانید تریلر معرفی آن را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

شخصیت Geese Howard هم اکنون برای تمامی پلتفرم‌ها در دسترس است. این اولین شخصیتی نیست که از بازی‌های مبارزه ای دیگر به عنوان Tekken 7 اضافه می شود و در گذشته نیز شاهد حضور شخصیت Akuma از سری محبوب Street Fighter بوده ایم و سازندگان قصد دارند بهار سال ۲۰۱۸ شخصیت نوکتیس از Final Fantasy XV را نیز به این عنوان اضافه کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید