بسته الحاقی Operation White Noise عنوان Rainbow Six Siege معرفی شد

۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۳

چندی پیش، بسته الحاقی جدید Operation White Noise بازی Rainbow Six Siege معرفی شد که جزئیات و اطلاعات بیشتر آن را می‌توانید در ادامه این مطلب مطالعه کنید.

عنوان Rainbow Six Siege، از آن دسته عناوینی بود که با پشتیبانی بسیار خوب سازنده خود یعنی یوبی‌سافت همراه شد و این شرکت تا الان، بروزرسانی‌های زیاد و کاربردی و البته بسته‌های الحاقی با ارزشی را برای این بازی منتشر کرده اند و در گذر زمان، این بازی را به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های شوتر آنلاین تبدیل کردند.

حال در راستای همین پشتیبانی، یوبی سافت به تازگی بسته الحاقی Operation White Noise بازی Rainbow Six Siege را معرفی کرده است و اطلاعات اولیه آن منتشر گردیده. طبق جزئیات این خبر جدید، بسته الحاقی مذکور ۳ اپراتور جدید و یک نقشه جدید را به بازی اضافه خواهد کرد که این نکته می‌تواند برای بازیکنان این بازی، بسیار خوشحال کننده باشد.

نقشه جدیدی که برای این عنوان تدارک دیده شده است، در کشور کره جنوبی جریان خواهد داشت و باید شاهد مبارزات هیجان انگیزی در شهر سئول باشیم. همان طور که در بالا ذکر شد، این بسته الحاقی سه اپراتور جدید را به همراه خواهد داشت که یکی از آن ها، مربوط به نیروهای GROM لهستان است. دو اپراتور بعدی، به سربازان ویژه دسته ۷۰۷ کشور کره جنوبی مربوط خواهند شد.

در تاریخ ۱۸ و ۱۹ نوامبر مصادف با ۲۷ و ۲۸ آبان ماه جاری، دوره مسابقات جدید و حرفه ای این بازی آغاز خواهد شد که همزمان با شروع این مسابقات، جزئیات و اطلاعات بیشتر در مورد این اپراتور ها و نقشه جدید بازی، منتشر خواهد شد.

بسته جدید Operation White Noise، آخرین بسته الحاقی از سال دوم این بازی و فصل چهارم آن محسوب می‌شود که شرکت یوبی سافت در رابطه با این موضوع افزود:

بازیکنان باید در آینده، منتظر انتشار اخبار و اطلاعات جدید، در مورد سال سوم بازی باشند که بسیار هیجان انگیز است! همچنین لازم می‌دانیم تا همین‌جا، از کل تیم سازنده بازی Rainbow Six Siege، تشکر کنیم.

قبل تر و در ماه سپتامبر مصادف با شهریور ماه، بسته الحاقی Operation Blood Orchid منتشر شد که نقشه Theme Park را در دسترس بازیکنان قرار داد. همچنین در این بسته الحاقی، اپراتور های لیژن، الا و یینگ به بازی اضافه شدند.

در گذشته، تمامی بسته‌های الحاقی بازی Rainbow Six Siege، هر یک دو اپراتور جدید را به بازی اضافه می‌کردند اما الان، بسته‌های Operation Blood Orchid و Operation White Noise ، سه عدد اپراتور را به بازی اضافه خواهند کرد که یوبی سافت، دلیل این کار را، منتفی شدن عرضه بسته الحاقی مخصوص نیروهای لهستان اعلام کرده است.

همچنین از دیگر اخبار جدید این بازی، می‌توان به انتشار یک بروزرسانی بزرگ و حجیم برای بازی Rainbow Six Siege اشاره کرد که تغییرات بسیار مهمی را در بازی اعمال کرده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید