گیفت کارت
گیفت کارت

بسته الحاقی بخش چند نفره عنوان Final Fantasy XV تاخیر خورد

۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۹

شرکت اسکوئر اینکس (Square Enix) ساعاتی قبل اعلام کرد که بسته الحاقی بخش چند نفره عنوان Final Fantasy XV که پیش از این برای تاریخ ۳۱ اکتبر (۹ آبان) در نظر گرفته شده بود، حال با تاخیری کوتاه مدت به اوایل ماه نوامبر موکول شده است.

شرکت اسکوئر اینکس به واسطه حساب کاربری رسمی عنوان Final Fantasy XV در سایت توییتر، از تاخیر بسته الحاقی Comrades برای این عنوان خبر داد.

به دلیل ایجاد تغییرات نهایی جهت به وجود آوردن بهترین تجربه ممکن برای بازیکنانمان، حال بسته الحاقی آنلاین Final Fantasy XV: Comrades اوایل ماه نوامبر منتشر خواهد شد.

ما بخاطر ناخوشایندی پیش آمده به واسطه این تاخیر عذرخواهی کرده، و به محض مشخص شدن تاریخ انتشار جدید بسته الحاقی Final Fantasy XV: Comrades آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

در بسته الحاقی Final Fantasy XV: Comrades، بازیکنان در نقش یکی از بازماندگان از گروه Kingsglaive (محافظان مخصوص پادشاهی Lucis) قرار گرفته و هدف آن‌ها به دست آوردن اطلاعات بیشتری در مورد ناپدید شدن ناکتیس پس از وقایع داستانی چپتر ۱۳ این عنوان است. بازیکنان در این بخش در کنار داشتن قابلیت شخصی‌سازی به وجود آوردن شخصیت مخصوص خود، همچنین می‌توانند از مهارت‌ها و طلسم‌های خاصی استفاده کرده و در ماموریت‌های چند نفره و تک نفره کاملا جدیدی شرکت کنند.

شایان ذکر است که علاقمندان برای تجربه این بخش در کنار تهیه بسته الحاقی Final Fantasy XV: Comrades، باید همچنین با در نظر گرفتن پلتفرم مورد استفاده خود اشتراک یکی از سرویس‌های پلی‌استیشن پلاس یا ایکس‌باکس لایو گلد را داشته باشند.

عنوان Final Fantasy XV هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قابل دسترسی بوده، و قرار است اوایل سال ۲۰۱۸ برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر شود. با مطالعه گزارش‌های قبلی ما در مورد این عنوان شما می‌توانید از جدیدترین اخبار منتشر شده از این بازی از جمله برنامه شرکت اسکوئر اینکس برای عرضه محتویات دانلودی بیشتر برای عنوان Final Fantasy XV در سال ۲۰۱۸، آگاه شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید