نسخه‌ی جدیدی از بازی Final Fantasy XV برای گوشی‌های هوشمند در دست ساخت است

۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

بر اساس گزارشی که در وب‌سایت Kotaku منتشر شده، یک نسخه‌ی موبایل از بازی Final Fantasy XV در دست ساخت قرار دارد. در این اطلاعات اشاره شده است که نسخه‌ی موبایل Final Fantasy XV یک بازی در سبک نقش‌آفرینی آنلاین چندنفره (MMORPG) خواهد بود و با استفاده از موتور Unreal Engine 4 ساخته می‌شود.

همچنین طبق اطلاعاتی که از سوی دنیل احمد (Daniel Ahmad) منتشر شده، شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) این بازی را با همکاری دو استودیوی JSC کره‌ی جنوبی و GAEA از کشور چین ساخته شده است. همچنین کاربری به نام ZhugeEX در توییتر خود اشاره کرد که نسخه‌ی موبایل Final Fantasy XV ابتدا در سال ۲۰۱۷ معرفی گردید و قرار بود در سال ۲۰۱۹ در کشور چین منتشر شود.

داستان این بازی در جهانی موازی با نسخه‌ی اصلی Final Fantasy XV جریان خواهد داشت و شامل یک منطقه‌ی قابل اکتشاف جدید خواهد بود. سازندگان در تلاش هستند تا بخش اکشن و کیفیت بصری بازی را به سطح نسخه ی کنسولی برسانند و کنترل آن کاملا مناسب با نمایشگرهای لمسی گوشی‌های هوشمند باشد. تاکنون تاریخ انتشار دقیقی برای نسخه‌ی موبایل Final Fantasy XV مشخص نشده است، اما انتظار می‌رود در سال جاری میلادی اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شود.

در گذشته نیز دو بازی با نام‌های Final Fantasy XV: A New Empire و Final Fantasy XV: Pocket Edition برای گوشی‌های هوشمند منتشر شده بود. همچنین تا به حال بسته‌های الحاقی مختلفی برای نسخه‌ی اصلی Final Fantasy XV منتشر گردیده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید