تاریخ انتشار Fishing Master مشخص شد | دمو آن در دسترس قرار گرفت

۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۵

این هفته، شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی از بازی جدیدی برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر با محوریت ماهیگیری تحت عنوان Fishing Master رونمایی کرد که قرار است که تا اواخر این ماه بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه و منتشر گردد. توسعه‌دهنده این بازی ضمن آماده‌سازی این عنوان برای عرضه، نسخه‌ای آزمایشی از آن برای علاقه‌مندانی که مایل به تجربه این بازی پیش از انتشارش هستند، در دسترس قرار داده است.

مشابه دیگر بازی‌های عرضه شده در زمینه ماهیگیری، Fishing Master نیز این امکان را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد تا بدون خروج از خانه خود، از این ورزش لذت ببرند. این بازی با استفاده از کنترلر‌های پلی‌استیشن موو و همچنین خود هدست پلی‌استیشن وی‌آر قابل تجربه خواهد بود.

این بازی شامل مناظری واقع‌گرایانه می‌باشد و بیش از ۱۲ محیط مختلف برای آن ساخته شده است که عمدتاً از شهرت بالایی نیز برخوردارند. از جمله این مناطق می‌توان به پل گلدن گیت، آب‌های یخ زده قطب شمال و همچنین منظره‌های دریاچه ژنو در آلپ اشاره داشت. علاوه بر این، بازی Fishing Master حاوی بیش از ۲۰۰ گونه مختلف ماهی‌ست که هر کدام هوش مصنوعی و رفتار منحصر به فرد خود دارند. همچنین بیش از ۵۰ ابزار برای ماهیگیری نیز برای این عنوان تدارک دیده شده است که بازیکنان را در این امر یاری می‌رساند.

اگر شما مایل به تجربه این بازی پیش از موعد انتشار آن هستید، می‌توانید نسخه آزمایشی (دمو) آن را از فروشگاه پلی‌استیشن دریافت کنید. بازی Fishing Master برای عرضه در تاریخ سه‌شنبه ۲ آبان ماه (۲۴ اکتبر ۲۰۱۷ میلادی) به صورت انحصاری برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید