اد بون از احتمال عرضه عناوین استدیوی NetherRealm بر روی نینتندو سوییچ می‌گوید

۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰

اگر شما یکی از دارندگان نینتندو سوییچ هستید، احتمالا دوست دارید نسخه‌ای از تمامی عناوین جدید برای پلتفرم شما نیز عرضه شود. در سال جاری ما شاهد انتشار تعدادی از عناوین فایتینگ دو بعدی بر روی پلتفرم نینتندو سوییچ بودیم، هرچند این عناوین بیشتر بازی‌های قدیمی چون Street Fighter II و عناوین کلاسیک Neo Geo بودند. حال آقای اد بون (Ed Boon) سازنده سری عناوین معروف Mortal Kombat و Injustice، در جدیدترین مصاحبه خود از علاقه‌اش به عرضه عناوین استدیوی NetherRealm بر روی نینتندو سوییچ خبر داده است.

به گفته آقای بون می‌توان نسخه‌ای از عنوان Injustice 2 را بر روی پلتفرم نینتندو سوییچ اجرا کرد، هرچند ایشان گفته‌اند که برای اجرای آن نسخه احتمالا باید تغییراتی در این عنوان (خصوصا در زمینه گرافیکی) ایجاد کرد. آقای بون در مصاحبه با سایت گیم‌اسپات سخنان زیر را بیان نمودند.

بله، به نظرم شما می‌توانید هر بازیی را (بر روی هر پلتفرمی) اجرا کنید… مطمئنا باید تغییراتی در این نسخه‌ها ایجاد کرد، اما خب می‌دانید شما حتی می‌توانید نسخه‌ای از Injustice را برای Atari 2600 بسازید. مطمئنا (نسخه آن پلتفرم) از لحاظ ظاهری عالی به نظر نخواهد آمد، اما شرط می‌بندم که می‌توانید نسخه‌ای برای آن بسازید.

آقای اد بون در ادامه صحبت‌های خود دید خوشبینانه‌ای نسبت به توسعه عناوین مختلف برای پلتفرم نینتندو سوییچ داشتند. هرچند ممکن است به دلیل چالش‌های تکنیکی وجود داشته برای توسعه عناوین جدید بر روی نینتندو سوییچ، استدیوی NetherRealm ممکن است ساخت این نسخه‌ها را به یک تیم خارجی بسپارد. وقتی سایت گیم‌اسپات از آقای بون پرسید که آیا ایشان علاقه‌ای به عرضه عناوین آینده خود بر روی پلتفرم نینتندو سوییچ دارند یا خیر، آقای بون این چنین جواب دادند.

بلی، در حقیقت من دوست دارم برای این پلتفرم بازی بسازم. طراحی این پلتفرم بسیار متفاوت بوده و اینگونه نیست که به راحتی بتوانید عناوین پلی‌استیشن ۴ را بر روی نینتندو سوییچ منتشر کنید. پس به نظرم (برای حمایت از این پلتفرم) ما باید یک تیم خارجی برای آن به وجود بیاوریم. من می‌دانم که در تیم طراحی هنری ما به اندازه کافی نیرو برای حمایت از سه پلتفرم مختلف را داریم، و این چیزی است که ما باید جزییات آن را دقیق بررسی کنیم.

از دید بازیکنان عناوین ما، (باید پرسید که) آیا تجربه بازی Injustice بر روی پلتفرم نینتندو سوییچ لذت بخش خواهد بود؟ بله، به نظر من لذت بخش خواهد بود. شما می‌توانید تورنمنت برگزار کرده و همه افراد نینتندو سوییچ‌های خود را به یک مکان آورده و ساختار یک تورنمنت از جمله بازی کردن به صورت همزمان را شبیه‌سازی کنید.

آقای اد بون پیش از این در حساب کاربری رسمی خود در سایت توییتر، یک نظرسنجی برگزار کرده و از هواداران پرسیده بودند که دوست دارند Injustice 2 را بر روی کدام یک از پلتفرم‌های نینتندو سوییچ یا پلی‌استیشن ویتا ببینند، که نسخه نینتندو سوییچ این عنوان در آن نظرسنجی رای بیشتری آورده بود. با وجود آنکه تاکنون به صورت رسمی عرضه Injustice 2 بر روی پلتفرم نینتندو سوییچ تایید نشده است، با در نظر گرفتن صحبت‌های آقای اد بون و ادامه داشتن حمایت از این عنوان بر روی سایر پلتفرم‌ها، بعید نیست که در آینده نسخه‌ای از این عنوان برای کنسول نینتتندو سوییچ نیز عرضه شود.

Injustice 2 اوایل سال جاری بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شد. شایان ذکر است که نسخه‌ای از این عنوان بر روی گوشی‌های هوشمند نیز منتشر شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید