نمرات عنوان Forza Motorsport 7 منتشر شد (بروزرسانی شد)

۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار هفتمین نسخه از سری محبوب Forza Motorsport عرضه شد و حال شاهد انتشار نمرات بازی هستیم.

عنوان شبیه‌ساز مسابقه‌ای Forza Motorsport 7 در E3 امسال و طی کنفرانس خبری مایکروسافت معرفی شد. لازم به ذکر است که این بازی دارای ۷۰۰ خودرو متفاوت خواهد بود و ۳۲ جاده‌ متفاوت که با دقت طراحی و ساخته شده، می‌توانید با آن‌ها رانندگی کنید و مهارت خود در برابر چالش‌های پیش‌روی خود، به خوبی بسنجید.

در ادامه می‌توانید نمرات انتشار یافته را مشاهده کنید. درصورت تغییر در میانگین نمرات، پست بروزرسانی می‌شود.

Windows Central: 10/10

Forza بهترین سری اتومبیل رانی در دسترس است. این بازی مناسب همه سطح قابلیت است، چه یک اتومبیل باز حرفه‌ای باشید، چه آماتور. محتوای موجود در بازی آنقدر زیاد است که مدت زمان طولانی شما را سرگرم خواهد کرد و البته گشاد شدن حدقه چشمان‌تان مهر تاییدی بر گرافیک خارق العاده بازی است.

SomosXbox: 9.8/10

Attack of the Fanboy: 9/10

استودیوی ترن ۱۰ با عرضه Forza 7 بزرگ‌ترین عنوان خود در زمینه پیست، اتومبیل و ویژگی‌های مختلف را عرضه کرد. این بهترین Forzaای است که ساخته شده.

جدیدترین نمرات معتبر منتشر شده:

GamesRadar+: 10/10

Forza Motorsport 7 تمامی مشکلات نسخه قبلی خود را حل کرده است و گرافیک بازی به‌طرز فوق‌العاده‌ای ارتقا پیدا کرده، کیفیت فنی بازی نیز همانند رویا بوده. این بازی یک خرید اجباری است.

IGN: 9.2/10

مایکروسافت Forza Motorsport 7 را بهترین و نهایی‌ترین تجربه اتومبیل سواری ممکن تبدیل کرده است و نمی‌شود بهتر از آن چیزی را معرفی کرد. با داشتن تعداد ماشینی که ده‌ها موزه را پر می‌کند و سخاوتمندترین تعداد پیست‌های موجود، میزان زمانی که شما نیاز دارید تمامی خودروها و پیست‌ها و بخش‌های مختلف مسابقات را تجربه کنید، عظیم است.

مهم نیست که به چه زبانی صحبت می‌کنید، Forza Motorsport 7 بهترین نامه‌ای عاشقانه‌ای است که ترن ۱۰ تا به حال برای عاشقان این سبک فرستاده است.

کاربران رایانه‌های شخصی می‌توانند برای آشنایی با سیستم موردنیاز بازی به این پست مراجعه کنند تا از توانایی رایانه خود برای اجرای بازی اطلاع یابند. همچنین تریلر زمان عرضه بازی هم با کیفیت ۴K برروی گیمفا قابل مشاهده است. به تازگی فهرست جدیدی از ماشین‌های موجود در این بازی منتشر شده است. لازم به ذکر است که چند روز پیش، اولین‌ نگاه به Forza Motorsport 7 برروی خروجی سایت گیمفا قرار گرفت که شما می‌توانید به مطالعه‌ی این مقاله‌ بپردازید. تصاویر ۴K بازی نیز در اینجا قابل دیدن است.

عنوان Forza Motorsport 7 در تاریخ ۳ اکتبر ۲۰۱۷ مصادف با ۱۱ مهر ۱۳۹۶ به‌صورت انحصاری برای پلتفرم‌های شرکت مایکروسافت یعنی ویندوز ۱۰ و خانواده ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود. افرادی که نسخه نهایی بازی یا Ultimate بازی را نیز خریداری کنند می‌توانند در انتظار تجربه بازی چهارروز زودتر از دیگران باشند و از ۲۹ سپتامبر به تجربه آن بپردازند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید