تست خصوصی گیم‌پلی نسخه‌ی بعدی Forza Motorsport تایید شد

۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۷

به تازگی استودیوی Turn 10 در خبری رسمی اعلام کرد که قصد دارد برای نسخه‌ی بعدی و مورد انتظار سری Forza Motorsport از برخی افراد مورد اعتماد جهت انجام یک تست خصوصی دعوت نماید. این خبر هیجان‌انگیز به خوبی نشان می‌دهد که تاریخ انتشار نسخه‌ی بعدی Forza Motorsport چندان دور نخواهد بود.

سری محبوب و بزرگ Forza Motorsport از بهترین انحصاری‌های ایکس‌باکس به شمار می‌آید و آخرین نسخه‌ی آن در جریان رویداد Games Showcase شرکت مایکروسافت در سال گذشته‌ی میلادی به صورت رسمی معرفی شد. با این حال استودیوی سازنده‌ی بازی Forza Motorsport 7 تاکنون جزئیات زیادی در مورد روند توسعه یا زمان انتشار این محصول را با مخاطبان در میان نگذاشته است.

چندی پیش بود که رئیس بخش ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت یعنی آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer) اعلام کرده بود روند توسعه‌ی نسخه‌ی بعدی بازی Forza Motorsport زیر نظر استودیوی Turn 10 هنوز در مراحل ابتدایی قرار دارد اما به نظر می‌رسد که تیم توسعه با سرعت بسیار بالایی در حال ساخت پروژه است؛ چرا که اخیرا آن‌ها اعلام کرده‌اند قرار است به زودی یک تست خصوصی برای بازی Forza Motorsport 7 را برگزار کنند.

در جدیدترین اخبار منتشر شده‌ی ماهانه از سری Forza، آقای کریس ایساکی (Chris Esaki)، مدیر بخش خلاقیت سری Forza Motorsport اعلام کرد که برگزاری یک دوره‌ی تست خصوصی از این بازی به عنوان بخشی از مرحله‌ی جدید در روند توسعه‌ به شمار می‌آید و این رویداد به استودیوی Turn 10 کمک خواهد کرد تا همکاری جامعه‌ی مخاطبین خود، بخش‌های نهایی بازی مورد نظر را کامل کند:

خبر جدید امروز این است که ما به زودی می‌توانیم بخش جدیدی از سری Forza را با مخاطبین خود به اشتراک بگذاریم؛ در واقع برخی از طرفداران قادر خواهند بود برای تجربه‌ای آزمایشی، به بخشی از بازی Forza Motorsport جدید ما دسترسی پیدا کنند.

علاوه بر این موارد، آقای ایساکی اعلام کرد که تیم توسعه در حال انجام تست و آزمایش‌های فراوان هفتگی در مجموعه‌ی استودیوهای بازی‌سازی ایکس‌باکس بوده و تمامی اطلاعات و بازخوردهای لازم را برای اجرای دقیق برنامه‌های خود و تضمین کیفیت ایده‌آل بازی به ثبت می‌رساند.

21
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید