به‌روزرسان بزرگ جدید GTA Online به‌زودی منتشر می‌گردد

۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶

راک‌استار گیمز اعلام کرده است که به‌روزرسان بزرگ بعدی GTA Online با نام Smuggler’s Run، تا چهار روز دیگر در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمی قرار می‌گیرد.

طبق گفته‌ی راک‌استار، Smuggler’s Run به وسیله‌ی راه‌های هوایی Los Santos و ‌Blaine County برایتان موقعیت شغلی ایجاد می‌کند و همچنین، هواپیما، هلی‌کوپتر و هواپیماهای فوق سبک جدیدی را در اختیارتان می‌گذارد که با آن‌ها می‌توانید محموله‌های غیر قانونی جابه‌جا کنید.

علاوه بر این‌ها، به‌روزرسان Smuggler’s Run طیف گسترده‌ای از هواپیماهایی با قابلیت شخصی‌سازی را به همراه دارد و آشیانه‌های گران قیمتی را ارائه می‌دهد که می‌توانید در آن، هواپیماهای باارزش خود را نگهداری کنید.

در نهایت، راک‌استار از مسابقات جدید در Smuggler’s Run طی پاییز سال جاری خبر داده است که در آن‌ها باید توانایی مسابقه دادن خود در آسمان، دریا و زمین را تقویت کنید. ضمناً لازم به ذکر است که این مسابقات با یک سیستم Checkpoint همراه خواهند بود که اجازه می‌دهد در بخشی از مسیر مسابقه‌ی خود، خودرویتان را تعویض کنید.

به‌روزرسان Smuggler’s Run عنوان GTA Online در ۲۹ آگوست مصادف با ۷ شهریور انتشار می‌یابد. اکنون تصاویری از آن را مشاهده می‌کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید