تماشا کنید: تریلری جدید از بازی Wolfenstein II: The New Colossus منتشر شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱

چندی پیش تریلری جدید از بازی مورد انتظار Wolfenstein II: The New Colossus منتشر شد که به استفاده همزمان دو سلاح در بازی مربوط است.

همان طور که اطلاع دارید، بازی Wolfenstein II: The New Colossus در طول کنفرانس کمپانی بتسدا (Bethesda)، و در رویداد E3 2017 معرفی شد و توانست نظر همگان را به خود جلب کند. بازی مذکور، جدیدترین نسخه ساخته شده در سری بازی معروف Wolfenstein است که قصد دارد تجربه بسیار خوبی را در اختیار کاربران این بازی قرار دهد.

در طول کنفرانس بتسدا و معرفی این بازی، تهیه کننده اجرایی بازی یعنی آقای جرک گاستافسون (Jerk Gustafsson) و مسئول نو آوری‌های استودیو سازنده بازی یعنی ماشین گیمز (MachineGames)، آقای جنز متیز (Jens Matthies)، صحبت‌هایی در رابطه با دشمنان بازی و نازی‌های آن ارائه کردند و در مورد نحوه به قتل رساندن دشمنان و مبارزه با آن ها، توضیحاتی دادند.

طبق گفته سازندگان، نازی‌ها در بازی Wolfenstein II: The New Colossus، بسیار قدرتمند تر و ترسناک تر از نسخه‌های قبلی و طرح اصلی آن ها، ساخته شده اند که توانایی‌های بازیکنان را به چاش می‌کشند. شما برای مبارزه با این دشمنان، می‌بایست فنون مبارزه در این بازی را یاد بگیرید و از سلاح‌های کاربردی و قوی نیز استفاده کنید. همچنین آتش‌افکن ها (flamethrowing) نیز، در بازی و برای مبارزه با نازی، پیشنهاد می‌شوند و می‌توانند به بازیکنان تا حد زیادی کمک کنند. یکی از این آتش‌افکن ها Panzerhund نام دارد و با ظاهر و جثه غول پیکر خود، یک وسیله دفاعی عالی محسوب می‌شود.

اگر نسخه‌های قبلی این سری بازی را تجربه کرده باشید، حتما می‌دانید که این بازی، در رابطه با اسلحه‌ها، از تنوع و آزادی عمل بسیار زیادی برخوردار است و شما قادر خواهید بود، از ۲ سلاح به طور همزمان استفاده کنید و واقعا چنین ویژگی، برای دشمنان و ربات‌های نازی، مورد نیاز است. این استفاده همزمان از دو سلاح، تفنگ‌های سنگین و قدرتمند را هم شامل می‌شود و این امکان وجود دارد تا شما با توجه به علایق خود، سلاح‌های مختلفی را با یکدیگر ترکیب کنید و دو سلاح مرگبار را برای مبارزه آماده کنید.

همچنین غیر از این روش‌ها، روش مبارزه مخفی‌کاری هم وجود دارد و می‌توانید، با استفاده از صدا‌خفه کن‌های متفاوت که برای همه سلاح‌ها در دسترس است، نازی‌ها را از پای در آورید.

کمی قبل تر و در نسخه The New Order، بازیکنان به یک سلاح سرد (چاقو) دسترسی داشتند که همیشه همراه آن ها بود و یکی از سلاح‌های کاربردی بازی به شمار می‌رفت. حال در بازی Wolfenstein II: The New Colossus، این چاقو دیگر وجود ندارد و به جای آن، یک تبر قدرتمند و بزرگ تر در دسترس بازیکنان خواهد بود. به دلیل این که دشمنان حاضر در بازی، نسبت به قبل قدرتمند تر و تنومند تر شده اند، سازندگان این تبر را جایگزین چاقوی قبلی کرده اند.

تقریبا ۲ ماه دیگر، بازی مورد انتظار Wolfenstein II: The New Colossus، مهمان خانه‌های گیمران و بازیکنان خواهد شد. بازی مذکور، در تاریخ ۲۷ اکتبر، مصادف با ۵ آبان ماه سال جاری، برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

تریلر جدیداین عنوان که با محوریت سلاح‌های بازی و استفاده همزمان از آن ها، منتشر شده است، در ادامه قابل مشاهده است:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید