تحلیل فنی #۱۱ | بررسی عملکرد بازی Wolfenstein 2 بر‌روی کنسول نینتندو سوییچ

۲۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰

با یازدهمین قسمت از فصل اول «تحلیل فنی» خدمت شما کاربران گیمفا هستیم. طی این هفته و هفته‌های آینده سعی بر این داریم تا علاوه بر بازی‌های جدید عرضه شده، نگاهی داشته باشیم به بازی‌هایی که در کنفرانس E3 2018 معرفی شده‌اند تا به بررسی و تحلیل فنی تریلرهای منتشر شده از این عناوین بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

زمانی که بتسدا اعلام کرد در حال کار برروی پورت عنوان DOOM 2016 برای نینتندو سوییچ است، باور این‌که پورتی مناسب ممکن باشد، سخت بود؛ البته تا زمانی که آن را تجربه کردیم. پنیک باتن به هر شکل یک پورت غیر ممکن را تولید کرده بود؛ این پورت در موارد زیادی اشکال داشت اما بدون شک قابل بازی بود و از نظر فنی و تکنیکی، شبیه هیچ چیزی که تا به حال برروی سوییچ دیده‌ایم، نبود.

طبیعتاً زمانی که پورت عنوان سنگین و پر تقاضاتر Wolfenstein 2 معرفی شد، ما باز هم در مورد شانس بازی شک داشتیم؛ مخصوصاً با توجه به مشکلاتی که نرخ فریم DOOM داشت. اما هیچ‌گاه نباید قبل از تجربه‌ی چیزی آن را قضاوت کرد؛ به عنوان یک دستاورد تکنیکی، Wolfenstein 2، حتی بیشتر از DOOM به مانند معجزه می‌ماند. در قسمت یازدهم تحلیل فنی به بررسی عملکرد بازی Wolfenstein 2 بر‌روی کنسول نینتندو سوییچ می پردازیم. با ما همراه باشید.

گرد آورندگان :

سعید حلاجیان – مرصاد قدیری

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • :| گفت:

    با تشکر از جناب حلاجیان و قدیری
    واقعا بخش تحلیل فنی یکی از بهترین آیتم های گیمفا هست به نظر من چون که گیمر رو کمی با مسائل فنی این صنعت آشنا می کنه. به شدت منتظر قسمت آینده و تحلیل فنی Dark Souls Remastered هستم.

    0
    0