پنیک باتن برای پورت عناوین دیگر مجموعه Wolfenstein برروی نینتندو سوییچ برنامه‌ای ندارد

۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰

عنوان تحسین شده Wolfenstein II: The New Collosus، در هفته جاری برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. اما آیا عناوین دیگر این سری مانند Wolfenstein: The New Order (نسخه قبلی این مجموعه) و یا بسته گسترش دهنده مستقل Wolfenstein: The Old Blood نیز راه خود را به کنسول دوست داشتنی نینتندو پیدا خواهند کرد؟

متاسفانه در حال حاضر قرار نیست این عناوین را برروی نینتندو سوییچ ببنیم. آقای ادام کریتون ( Adam Creighton)، رئیس استودیو پنیک باتن (Panic Button)، در طی مصاحبه خود با وب‌سایت Gamespot، اعلام کرد:

این مربوط به بتسدا می‌شود. راستش را بخواهید، نینتندو و بتسدا تصمیم می‌گیرند که چه عنوانی مناسب کنسول است. فکر می‌کنم جالب باشد ببینیم که عنوان Wolfenstein II: The New Collosus، چگونه مورد استقبال قرار می‌گیرد و تصمیم بتسدا برای آینده چه خواهد بود.

سپس Gamespot از آقای کریتون در مورد برنامه‌ی آن‌ها برای پورت عناوین دیگر این سری سوال کرد:

در حال حاضر خیر. من از این موضوع بی‌خبرم. ممکن است بتسدا برنامه‌های دیگری داشته باشد اما ما در پنیک باتن آماده هر کاری هستیم.

عنوان Wolfenstein II: The New Colossus، در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار داشته و در تاریخ ۸ تیر (۲۹ ژوئن) نیز برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

آیا شما دوست دارید تا دیگر عناوین این سری محبوب را برروی کنسول نینتندو سوییچ تجربه کنید؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید