D23 Expo 2017 | تریلر جدیدی از پشت صحنه‌ی ساخت Spider-Man منتشر شد

PlayStation 4 ، اخبار بازی ، تریلر ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸

تریلر جدیدی از عنوان Spider-Man در رویداد D23 به نمایش گذاشته شده است که به پشت صحنه‌ی این بازی می‌پردازد.

در پنل نمایش بازی‌های والت دیزنی، مارول و اینسومنیاک گیمز تریلر جدیدی از عنوان مهیح Spider-Man به اشتراک گذاشته‌اند. این تریلر جدید، پشت صحنه‌ی بازی با بخشی از گیم‌پلی آن را به نمایش می‌گذارد. همچنین سازندگان بازی جزئیات بیشتری را از این عنوان ارائه می‌دهند و صحبت‌های بیشتری راجع به آن می‌کنند. تصاویر هنری جدیدی از پیتر پارکر نیز در این تریلر قابل مشاهده هستند که اتاق پیتر و مبارزه با کینگ‌پین (Kingpin) را به تصویر می‌کشند.

از صحبت‌های سازندگان، به این پی برده‌ایم که Spider-Man، بیشترین تاثیر را از اثر Ultimate Spider-Man گرفته و مکانیک‌های پرش از E3 تا به الان، دچار بهبوداتی شده است.

از جدیدترین اخبار مرتبط با Spider-Man، می‌توان به انتشار اطلاعاتی از تبهکاران و مقایسه‌ی نقشه‌ی این عنوان با Sunset Override اشاره کرد. علاوه بر این، اینسومنیاک در گفت و گو با طرفداران، جزئیاتی را به اشتراک گذاشته و به این موضوع اشاره داشته است که در Spider-Man، پیتر پارکر تجربه‌ی اسپایدر من بودن به مدت هشت سال را داشته است و مایل مورالز نیز جلوه‌ی دیگری از پیتر را نشان می‌دهد.

Spider-Man در نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۸، به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود. اکنون می‌توانید تریلر جدید این عنوان درباره‌ی پشت صحنه‌ی آن را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید