گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: تصاویر لو رفته از ساخت نسخه پیش‌ درآمدی برای Life is Strange خبر می‌دهند

۱۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۶

ساعاتی قبل آلبوم تصاویری بر روی یکی از سایت‌های اشتراک‌گذاری عکس لو رفت، که نشان دهنده ساخت نسخه پیش‌ در‌آمدی برای عنوان Life is Strange، توسط استدیوی بازیسازی Deck Nine Games است.

پروسه لو رفتن این بازی با پیدا شدن تصویری بر روی وبسایت رسمی Deck Nine Game آغاز شد. ساعاتی قبل، سایت «گیم‌کلت» تصویری از یک عنوان جدید را بر روی سرور وبسایت رسمی Deck Nine Games پیدا کرده، که البته آن تصویر مدتی بعد سریعا حذف شد. پس از این اتفاق، یکی از کاربران حاضر در انجمن‌های این سایت، آن‌ها را از وجود آلبوم تصاویری بر روی یکی از سایت‌های اشتراک‌گذاری عکس مطلع نموده، که علاوه بر تصویر اولیه یافته شده بر روی سرور Deck Nine Games، شامل تصاویر بیشتری از عنوانی که به نظر می‌رسد پیش‌ در‌آمدی برای بازی Life is Strange باشد، بود.

به گفته یکی از کاربران سایت نئوگف به نام J!NX، استدیوی Deck Nine Games، که پیش‌تر از کار کردن بر روی عنوانی از «یکی از ناشران بزرگ و AAA که در E3 امسال معرفی می‌شود» خبر داده بود، مدتی است که مشغول ساخت یک پیش‌درآمد برای عنوان Life is Strange می‌باشد. ظاهرا این عنوان به بازیکنان اجازه داده تا رابطه میان دو شخصیت کلویی و ریچل را مشاهده و تجربه کنند.

شایان ذکر است که سازنده اصلی عنوان Life is Strange، یعنی استدیوی Dontnod Entertainment، نیز مشغول ساخت دنباله‌ای برای این سری بازی‌ها بوده، که متفاوت از این نسخه پیش در‌آمد استدیوی Deck Nine Games خواهد بود. این استدیو پیش از این تایید کرده که، پروژه جدید Life is Strange آن‌ها در E3 امسال رونمایی نخواهد داشت.

در ادامه می‌توانید تصاویر لو رفته از نسخه پیش‌ در‌آمد Life is Strange را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید