اطلاعاتی از میزان فضای مورد نیاز نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Tekken 7 بدست آمد

۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰

توضیحات بخش اروپای فروشگاه پلی‌استیشن (Playstation Store) اطلاعات جدیدی از میزان فضای مورد نیاز بازی مورد انتظار Tekken 7: Fated Retribution منتشر کرده است. بنابراین توضیحات، کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ اروپایی که علاقه‌مند به تجربه‌ی بازی Tekken 7 بر روی کنسول خود هستند، نیاز به ۴۵ گیگابایت فضای خالی در هارد دیسک کنسول خود دارند. این در حالی است که بخش آمریکای فروشگاه پلی‌استیشن میزان فضای خالی مورد نیاز را برای جدیدترین ساخته‌ی مبارزه‌ای Bandai Namco، ۴۲ گیگابایت اعلام کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

همانطور که مطلع شدید، برای نصب بازی Tekken 7 به فضای خالی در حدود ۴۲ تا ۴۵ گیگابایت نیازمند هستید؛ این در حالی است که بازی‌های مشابه آن نظیر Street Fighter V (برای دریافت آن تنها نیازمند ۲۰ گیگابایت فاضی خالی هستید) به فضایی کمتر نیاز دارند.

هر دو نسخه‌ی اروپایی و آمریکایی این بازی میزان فضای مورد نیاز قابل توجهی را نیازمند هستند؛ با این حال این عنوان در مقایسه با دیگر عناوین پلی‌استیشن ۴ نظیر Call of Duty: Black Ops III، Uncharted: the Nathan Drake Collection و Dragon Age: Inquisition از فضای مورد نیاز کمتری برخوردار است.

طرح کلی داستان بازی Tekken 7 بر پایه‌ی مواردی نظیر عشق، انتقام و غرور خواهد بود و هر یک از شخصیت‌های حاضر در آن دلیل قانع کننده‌ای برای جنگیدن دارند. این بازی همچنین بر معنای صحیح «انسانیت» نیز تمرکز دارد و نگاهی به نقات ضعف و قوت این ویژگی انسانی خواهد داشت.

بازی مورد انتظار Tekken 7: Fated Retribution از روز جمعه ۱۲ خرداد ماه ۱۳۹۶ (۲ ژوئن ۲۰۱۷ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی می‌توانید پیش‌نمایشی که اخیراً توسط حسین جعفرنیا به نگارش درآمده است را مطالعه نمائید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید