طراح ریسپاون: Titanfall 2 مناسب نینتندو سوییچ نیست

۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۰
تصاویر جدیدی از قسمت تک نفره و چندنفره بازی Titanfall 2 منتشر شد

چندی پیش مطلع شدیم که احتمالاً بازی Borderlands 3 به دلیل مغایرت با اهداف نینتندو پیرامون کنسول جدیدش، نینتندو سوییچ، برای این کنسول منتشر نگردد؛ حال در جدیدترین اخبار مرتبط محمد علوی (Mohammad Alavi)، طراح ارشد استودیوی ریسپاون (Respawn)، به تکذیب پورت شوتر چند نفره‌ی این استودیو برای نینتندو سوییچ، یعنی Titanfall 2 پرداخت. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

علوی در جریان گفتگویش با Drunk Tech Review در سرویس یوتیوب، پیرامون حمایت شرکت‌های شخص ثالث (Third-Party) از جدیدترین کنسول نینتندو بیان داشت که با وجود اینکه به شخصه از این کنسول خوشش می‌آید اما شاهد حمایت شرکت‌های مذکور از آن (آنطور که انتظار می‌رود) به دلیل قدرت سخت‌افزاری پائینش، نخواهیم بود. وی در پاسخ به احتمال عرضه‌ی نسخه‌ای از سری Titanfall برای نینتندو سوییچ گفت:

“به هیچ وجه! شما قادر به تجربه‌ی Titanfall 2 به صورت «مناسب» بر روی نینتندو سوییچ نخواهید بود.”

به این ترتیب انتظار می‌رود که علاوه بر سری محبوب Titanfall، شاهد عناوینی مشابه در این سبک نیز بر روی این کنسول نباشیم. اگرچه ناشر این سری، یعنی الکترونیک آرتز (EA)، در جریان مراسم رونمایی از نینتندو سوییچ، خبر از عرضه‌ی نسخه‌ای از سری بازی‌های FIFA بر روی این پلتفرم داد؛ شنیده‌ها حاکی از آن است که این نسخه بر پایه‌ی نسخه‌های نسل هفتمی این سری ساخته می‌شود و شباهت آنچنانی به نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان ندارد که به دلیل قدرت سخت‌افزاری نینتندو سوییچ انتظار چنین مورد نیز می‌رفت.

 بازی Titanfall 2 چندی پیش برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه گردید؛ این عنوان اگرچه از سوی منتقدین و بازیکنان با تحسین مواجه گشت، اما به دلیل عدم بازاریابی مناسب از سوی EA، فروش متقاعد کننده‌ای را تا به حال تجربه نکرده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید