گیفت کارت
گیفت کارت

شینوبی: Horizon Zero Dawn در مرحله بتا قرار دارد | Knack 2 بیشتر برروی گیم‌پلی تمرکز می‌کند

۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۵

بازی‌بازان کاملا برای عنوان Horizon Zero dawn هیجان‌زده هستند و گوریلا گیمز سخت در حال کار است تا بهترین بازی ممکن را ارائه دهد. تاخیرها به یک چیز کاملا عادی در صنعت بازی‌های ویدیویی تبدیل شده‌اند و طرفداران نگران هستند Horizon Zero Dawn باری دیگر با تاخیر مواجه شود.

با این حال، یک اینسایدر مشهور بازی‌های ویدیویی یعنی شینوبی (Shinobi602) با اطلاعات بیشتری از بازی بازگشته است. شینوبی برخی از طرفداران نگران را خاطر جمع کرد و گرفت “نگران نباشید. آن‌ها در چند هفته گذشته به مرحله بتا دست یافتند” که یعنی توسعه دهندگان به مراحل نهایی توسعه بازی نزدیک می‌شوند.

او همچنین اطلاعاتی از Knack 2 که در رویداد PlayStation Experience از آن رونمایی شده بود هم منتشر کرد. وقتی از وی پرسیدند سازندگان مانند نسخه اول برروی صحنه‌های سینمایی تمرکز می‌کنند یا خیر، شینوبی پاسخ داد سازندگان از اشتباهات خود درس گرفته‌اند و برروی گیم‌پلی تمرکز خواهند کرد:

آن‌ها چیزهای زیادی از The Order یاد گرفته‌اند. انتظار تمرکز بیشتری برروی سیستم‌های گیم‌پلی و مکانیک‌ها داشته باشید.

اخیرا گوریلا گیمز گفت تمام چیزهایی که از Horizon: Zero Dawn نمایش داده شد، فقط بخش کوچکی از بازی هستند بنابراین بازی‌بازان می‌توانند انتظار جهانی بزرگ با خط داستانی طولانی‌ داشته باشند.

او در ادامه افزود Horizon Zero Dawn تعداد زیادی سلاح، تجهیزات و موارد ارتقا دهنده خواهد داشت که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد سبک بازی خود را در پیش گیرند. این یعنی شخصی‌سازی یک بخش مهم از بازی است. Horizon Zero Dawn در انحصار پلی‌استیشن ۴ قرار دارد و قطعا از پلی‌استیشن ۴ پرو پشتیبانی می‌کند.

در ابتدا قرار بود عنوان Horizon Zero Dawn سال ۲۰۱۶ عرضه شود اما مدتی قبل سازندگان آن را تا ۲۰۱۷ تاخیر زدند. در حال حاضر تاریخ انتشار این بازی برای ۲۸ فوریه (سه‌شنبه ۱۰ اسفند) به‌صورت انحصاری برروی پلی‌استیشن ۴ برنامه‌ریزی شده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید