اطلاعات جدیدی از دشمنان و ویژگی‌های Horizon Zero Dawn منتشر شد

۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۱

Horizon Zero Dawn از زمان انتشار خود فاصله دارد اما همیشه خوب است که اطلاعات جدیدی را از این عنوان به‌دست آوریم. طی مصاحبه اخیر دیوید فورد با Gamer Source، او راجع به ویژگی‌های Horizon Zero Dawn صحبت‌های بیشتری کرد.

اولین سوالی که از او پرسیده شد، مدت زمان بخش داستانی بود. فورد گفت تمام چیزهایی که تاکنون به نمایش در آمده‌اند، فقط بخش کوچکی از بازی هستند بنابراین بازی‌بازان می‌توانند انتظار جهانی وسیع به‌همراه مدت زمان طولانی بخش داستانی داشته باشند.

علاوه بر این، فورد ادعا کرد Horizon Zero Dawn سلاح‌، تجهیزات و سیستم‌های ارتقاء زیادی خواهد داشت که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد سبک خودشان را دنبال کنند. این یعنی شخصی‌سازی یکی از ویژگی‌های مهم Horizon Zero Dawn است.

پس از آن، از وی پرسیده شد که آیا بازی‌بازان می‌توانند از تمام مناطق جهان بازی دیدن کنند یا خیر و پاسخ او بسیار جالب بود. اساسا در Horizon Zero Dawn می‌توانید به هر جایی بروید (البته محدودیت‌هایی وجود خواهد داشت) و هر منطقه، موجودات مخصوص به خود را دارد اما ارتباط بین بازی‌باز و Aloy، حیاتی‌ترین ویژگی بازی است.

در حقیقت Aloy روستای خود را خیلی هم زود ترک نکرده و او نمی‌داند جهان از چه چیزی به وجود آمده است بنابراین با کامل کردن مراحل فرعی، شخص بازی‌باز و Aloy به‌طور همزمان اطلاعات بیشتری از جهان بازی و داستان آن کشف خواهند کرد.

در نهایت، فوری راجع به پس زمینه و دشمنان اصلی بازی صحبت کرد البته او نمی‌توانست جزئیات دقیقی را از داستان در اختیارمان قرار دهد تا چیزی اسپویل نشود اما وی اطمینان حاصل نمود بازی‌بازان از حوادث درون بازی شگفت‌زده می‌شوند. همچنین ماشین‌آلات و ربات‌ها تنها دشمنان شما در بازی نیستند و قبایل دیگر هم بر ضد شما خواهند بود.

در ابتدا قرار بود عنوان Horizon Zero Dawn سال ۲۰۱۶ عرضه شود اما مدتی قبل سازندگان آن را تا ۲۰۱۷ تاخیر زدند. در حال حاضر تاریخ انتشار این بازی برای ۲۸ فوریه (سه‌شنبه ۱۰ اسفند) به‌صورت انحصاری برروی پلی‌استیشن ۴ برنامه‌ریزی شده است.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید