مدیر اجرایی سابق سونی به دفاع از سازنده No Man’s Sky می‌پردازد

۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶

مدیر عامل سابق محتوای استراتژیک سونی اروپا، شهید احمد کمال یکی از افرادی بود که با چشمان خود وضعیت داخلی و خارجی عنوان No Man’s Sky را مشاهده کرده بود. انتشار بازی یک شکاف بزرگ میان بازیبازان ایجاد کرد، کسانی که از محتوای ارائه شده در بازی خوششان آمد و دسته‌ای هم که انتظار بیشتری از بازی داشتند و با شدت از تیم سازنده انتقاد کردند.
ظاهرا امروز طاقت احمد طاق شده است و تصمیم گرفته عقیده خود را به روشنی در توییتر ابراز نماید. همچنین ذکر کرد که به‌روزرسانی برای بازی در سال ۲۰۱۳ معین شده بود.

مردم در قضاوت در مورد شخصیت دوست من درحال سبقت گرفتند از یکدیگر می‌باشند و کسانی که او را زیر اتوبوس مخاطبان پرت کردند می‌توانند گورشان را گم کنند.

و فکر می‌کنم همه ما می‌دانیم که من دقیقا درمورد چه کسی صحبت می‌کنم. او در سال ۲۰۱۳ در مورد به‌روزرسانی به من گفته بود ولی شخص دیگری در مورد آن خبر نداشت.

او توسط خیلی از کسانی که وی را نمی‌شناختند به صلیب کشیده شد، او استعداد، بصیرت، عزم و گستاخی بیشتری از کل آن اوباش نفرت انگیز داشت.

کسانی که مرا ناامید ساختند افرادی بودند که باید او را بیشتر می‌شناختند و کسانی که تنها رویشان را برگرداندند.

آن‌ها تفاله‌ای بیش نیستند. من ترجیح می‌دهم که فقیر و بدبخت باشم تا یک تفاله نامرد که وقتی که دوست و همکارم به حمایت نیاز دارد رویم را برگردانم.

این اصلا به این صورت نیست که او یا همکارانش در حال گذراندن تعطیلات و یا خرید ماشین و اینجور مزخرفات بودند. آن‌ها داشتند خودشان را برای خلق یک چیز جدید “می‌کشتند”.

شما ممکن است از لحن صحبت‌های من خوشتان نیامده باشد، من اهمیتی نمی‌دهم. من به دوستانم خیانت نمی‌کنم و زمانی که آن‌ها در سختی میافتند فرار نمی‌کنم.

وی همچنین اضافه کرد:

۱٫ زمانی که ارزش چیزی را نمی‌دانید به لشکر نفرت نپیوندید.

۲٫ به خاطر مخاطبانتان به تیمتان خیانت نکنید.

۳٫ “من” اسپارتاکوس هستم.

اخبرا نیز به‌روزرسانی جدید No Man’s Sky منتشر شده است. این عنوان هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۴ است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • BiG_RDN گفت:

  “کسانی که او را زیر اتوبوس مخاطبان پرت کردن”
  جو نگیره بابا !!! طرف درباره نصف بازیش دروغ گفته بود. وقتی بازی اومد نه خبری از جنگ های فضایی بود، نه سیاره های خوشگل، نه آنلاین، نه حتی سیاره هایی که تو تریلر ها نشون دادن !!!!! حالا بگذریم از یه خروار باگ و گلیچ
  نه عزیزم شهید احمد کمال از این خبرا نیست. نشستی پشت توییتر جوگیر شدی گفتی شاید با ٢تا حرف قلمبه سلمبه میتونی از کسی که با خنده دروغ میگفت (شان موری) دفاع کنی.
  دیگه وقتی ٣٠٠تا رسانه از شرق آسیا تا غرب ترین جای آمریکا از یه بازی ایراد میگیرن، وقتی ٩٠٪‏ تو استیم درخواست ریفاند میدن، وقتی یوزر اسکور بازی ۴ میشه آدم میفهمه که واقعا گ(ه) زده شان موری
  یه ویدئو ١۶ دقیقه ای تو یوتیوب هست که فقط و فقط اختصاص داره به قول های که شان موری درباره این بازی داده و بهش عمل نکرده

  0
  0
  • دقیقا همینطوره
   درسته شان موری دوستت هستش ولی دیگه دلیل نمیشه که هر چی بد بیراه بلدی رو به افراد بیچاره ای که 《گول》خوردند حواله کنی. درباره تمام چیز های بازی دروغ گفته و یک بازی غیر بالانس و پوچ رو درست کرده و در جواب تمام این انتقادات گفته : الگوریتم تولید تصادفی. خوب داداش لقمه رو اندازه دهنت بردار. اگه نمی تونی حد اقل دروغ نگو. جسارت و جسوری خوبه ولی نباید صرف جسور بودن هر کاری خواستیم بکنیم و بگیم چون جسورانه بوده حرکتمون پس کسی نمی تونه چیزی بگه.
   چیزی که ملت رو درباره بازی به وجد آورده بودش دروغ های مورای بود نه تولید تصادفی. تولید تصادفی و رندوم خیلی بازی های دیگه هستن :
   ماینکرفت
   دگرفال
   اسپورز
   .
   .
   .
   .
   حالا اومدید کلی چیز دروغ گفتید که میخواید بسازید. از موسیقی بازی گرفته تا سفینه و موجوداتی که شبیه فرانک اشتاین میمونن. از ترلیر های مزخرف تا فیزیک سیالاتی که کاملا در بازی با اون چیزی که تریلر ها نشون داده بودن فرق داشت. همه اینها فقط به دلیل جسارت باید دورش خط کشیده بشه؟؟

   0
   0
  • farshadx گفت:

   “می‌توانند گورشان را گم کنند”
   این احمد شهیدو ۳ فاز گرفته ها
   ادمی که دروغ میگه و رویا پردازی بیش از حد میکنه(لقمه بزرگتر از دهنش برمیداره)
   حق اش هم هست والا به نظر من تازه هنوز اتفاقی نیوفتاده
   اصلآ سابقه نداشته یه بازی در این حد با چیزی که نشون میدادن تفاوت داشته باشه
   فکر کنم رو pc تا ریلیز شد نزدیکه ۱ میلیونو ۵۰۰ فروخت ولی همه پولشونو پس گرفتن
   چون چیزایی که نشون داده بودن تو بازی نبود بازم استیم که پولارو پس داد من از استور سونی بی خبرم

   0
   0
 • Hossein E گفت:

  من برا پیسی گرفتمش من این سبک بازی واسه محیطش میخوام و واقعا مجیطش با اون رنگ بندی ارامش بخشه ولی ایشون مقداری تند رفتن بزرگترین مشکل بازی جاه طلبی بیش از حد بود گول زدن مخاطب در تریلر ونبود اون چیزها در بازی اگر همین بازی تعداد سیارات کم ولی پرداخت شده داشت میشد یکی از بهترین های سال

  0
  0
 • arian azk گفت:

  عمو احمد شهید راس میگه زیاده گندش کردن این مشکلات شاید در اینده با اپدیت حل بشه

  0
  0
 • Divan Greedy8 گفت:

  دلم به حال Sean Murray و استدیوش می سوزه با این بازی می شه گفت دیگه دوره کاریش خودش و استدیوش تموم شد ، فکر نمی کنم نه مردم حاضر باشن دیگه بازیش رو بخرن نه شرکتی حاضر باشه بازی های این استدیو رو توی کنفرانسش نشون بده ، شما فکر کن به خاطر این بازی game award سیستمش رو تغییر داد که دیگه گیم پلی پخش بشه توی مراسم نه تریلر های سینمایی

  0
  0
 • MahdiLGMMP گفت:

  دوستان یکی به من کمک کنه من اینو برا pc گرفتم گرافیکش در حالت مدیوم خیلی بده ماله شما هم اینطوری کلا گرافیک بازی این شکلی Question

  0
  0
 • mohammad.bh گفت:

  واقعا دلیل دفاعشو نمیفهمم. طرف اومده کلی گیمر هارو هایپ کرده و کلی دروغ تحویلشون داده تا بازیش بیشتر بفروشه. اونوقت این آقا دفاع هم میکنه ازش

  0
  0
 • spirits گفت:

  دوستان ببخشید اینجا اسپم میدم ولی یه سایت هست cod infinite رو نود هزار تومن میده و لگسی رو ۱۵۰۰۰۰ تومن.البته CD key ویندوز بود.

  0
  0
 • 4maxpayne گفت:

  خسته شدیم ..هر هفته از این بازی یه خبر میاد بیرون..قبل عرضه هایپ کردن بعدشم ول نمیکنن Pain

  0
  0
 • mahanar گفت:

  یه ابدیت بزرگ قرار بود منتشر کنن که فکر کنم کردم….عجیبه مقاله ایی هنوز دربارش داخل گیمفا گذاشته نشده!؟

  0
  0
 • mehdi21542 گفت:

  داداچ شهید شدی ولی هنوز نمیفهمی تبلیغات دروغ به خورد همه دادن

  0
  0
 • MR. DZ گفت:

  چه دفاعیه ی تند و احمقانه ایی از ی بازیه مسخره کرد که هیچی نداشت

  0
  0