شایعاتی مبنی بر مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Injustice 2 منتشر شده است

۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۰

همانطور که می‌دانید بازی Injustice 2 از شرکت NetherRealm Studios در سال ۲۰۱۷ منتشر می‎شود اما تاریخ دقیق عرضه این عنوان هنوز بصورت رسمی مشخص نشده است. به‌تازگی فروشگاه گیم‌استاپ گزارشی از وضعیت و برنامه‌های مالی خود منتشر کرده است که در این گزارش خرده فروشی‌های وابسته به این فروشگاه برنامه‌های خود را برای فروش در سال جدید عنوان کرده‌اند، با توجه به این گزارشات شایعاتی مبنی بر مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Injustice 2 منتشر شده است.

بنابر اعلام این گزارشات مالی، بازی Injustice 2 قرار است در نیمسال اول سال ۲۰۱۷ منتشر شود. باتوجه به تصویری که در قسمت پایانی خبر درج شده است می‌توانید مشاهده کنید که بازی Injustice 2 در کنار عناوینی چون Mass Effect Andromeda ،The Legend of Zelda: Breath of the Wild و فیلم Ghost in the Shell قرار گرفته است البته در نظر داشته باشید که هنوز تاریخ دقیق انتشار بازی از سوی سازندگان اعلام نشده است و شاید عنوان Injustice 2 در نیمسال دوم سال ۲۰۱۷ منتشر شود.

بازی Injustice 2 نسبت به قسمت قبلی خود دچار تغییراتی شده است البته قهرمانان بازی هنوز هم متشکل از قهرمانان DC می‌باشند. حال شما می‌توانید با بدست آوردن آیتم‌های مختلف به شخصی سازی قهرمان خود در چند شیوه متفاوت بپردازید، با اضافه شدن قابلیت‌های جدید این امکان مهیا شده است تا شما بتوانید در سبک‌های مختلف با قهرمان خود به مبارزه با حریفان بپردازید.

در قسمت زیر تصویر برنامه ریزی فروشگاه گیم‌استاپ را در سال ۲۰۱۷ می‌توانید مشاهده کنید:

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید