هدف گریزان بعدی Hitman مشخص شد، یک آشپز!

۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۷
تماشا کنید: هدف گریزان بعدی HITMAN مشخص شد

هدف بعدی گریزان بازی Hitman در پاریس حضور دارد و شما باید تا قبل از تاریخ ۲۵ نوامبر او را به قتل برسانید.

نام این هدف گابریل سانتوس می‌باشد، او یک آشپز شناخته شده و مشهور است و دارای ثروت زیاد و موقعیت اجتماعی خوبی در میان مردم می‌باشد. او تا به حال از همه جرایمی که مرتکب شده است توانسته خود را بی‌گناه نشان دهد و منکر انجام اعمالی مانند ضرب و شتم و قتل نسبت به دستیاران خود و افراد دیگر که در حرفه او مشغول به کار هستند شده است علاوه بر این تا کنون هیچ گزارشی مبنی بر مجرم بودن سانتوس از سوی اداره پلیس اعلام نشده است.

هدف شما به زودی در شهر پاریس حضور می‌یابد و وظیفه پذیرایی از مهمانان در یک جشن بزرگ مدلینگ را دارد. این مراسم در یک محیط کاملا حفاظت شده و امن قرار است برگزار شود. سانتوس در طول مراسم همواره توسط دستیاران و رسانه‌های اجتماعی احاطه شده است و شما کار سختی برای از بین بردن او در پیش دارید.

سرمایه گذار سابق شرکت تولیدی سانتوس از شما می‌خواهد او را به قتل برسانید و شما باید سانتوس را در زمان پذیرایی از میهمانان به هلاکت برسانید، کار سختی به نظر میرسد!

شرکت آی او اینترکتیو همچنین اعلام کرده است که بازیبازان در طی ماموریت قتل سانتوس با انجام کارهایی که در بازی از شما می‌خواهد می‌توانند از لباس‌ها و آیتم‌های ویژه این بخش برخوردار شوند.

شما تمام پاداش‌هایی که در قسمت بالا مشاهده می‌کنید را نمی‌توانید در ماموریت پیش رو بدست آورید و برای رسیدن به تمام این لباس‌ها باید هدف‌های گریزان قبلی Hitman را نیز از پای در بیاورید، با بدست آوردن هر پاداش بصورت خودکار در inventory شما ذخیره می‌شود و در شرایط مختلف می‌توانید از آنها استفاده کنید.

شرکت آی او اینترکتیو در پایان زمانبندی ماموریت‌های پیش روی Hitman را برای بازیبازان به نمایش گذاشته است که در قسمت زیر می‌توانید مشاهده کنید.

همانطور که می‌بینید بعد از انجام این ماموریت شما وارد قرارداد جدیدی می‌شود و هدف بعدی شما از تاریخ ۲۸ ماه نوامبر تا ۴ ماه دسامبر در کشور مراکش حضور می‌یابد و بعد از آن ده ماموریت دیگر نیز برای شما مهیا شده است.

فصل دوم بازی Hitman هم‌اکنون در دست ساخت قرار دارد و شرکت سازنده قصد دارد با اتمام ساخت فصل جدید به عنوان ادامه همین بازی برای بازیبازان در دسترسی قرار دهد. استودیوی سازنده بازی هنوز مشخص نکرده است که دقیقا چه شهرهایی در فصل دوم بازی برای انجام ماموریت‌های Hitman در نظر گرفته شده است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید