جدول پرفروش‌ترین‌ بازی‌های بریتانیا منتشر شد

۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۰
عنوان Call of Duty: Infinite Warfare را در مدت محدودی می‌توانید بصورت رایگان تجربه کنید

عنوان Call of Duty: Infinite Warfare برای دومین هفته متوالی در صدر جدول پرفروش‌ترین بازی‌های بریتانیا باقی مانده اما عنوان تازه انتشار یافته Dishonored 2 شاید بتوان گفت طبق انتظارات عمل نکرده و در رتبه چهارم قرار دارد.

FIFA 17 با افزایش فروش ۶ درصدی به رتبه دوم بازگشته و Battlefield 1 را با کاهش فروش ۳۹ درصدی به رتبه سوم برد. این یعنی تنها بازی جدیدی که جزء ۱۰ بازی پرفروش این هفته بوده، عنوان تازه بتسدا یعنی Dishonored 2 است که نسبت به هفته ابتدایی عرضه نسخه اول خود که در سال ۲۰۱۲ برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و رایانه‌های شخصی منتشر شد، ۳۸ درصد فروش کمتری داشت.

یکی دیگر از بازی‌های بتسدا به نام The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition هم ۶۴ کاهش فروش داشت و به رتبه پنجم رفت. بسیاری از بازی‌ها با تخفیفات خرده‌فروشی‌ها فروش‌شان افزایش پیدا کرده که Forza Horizon 3 با افزایش فروش ۶۰ درصدی از رتبه دهم به ششم و Overwatch هم با افزایش فروش ۱۴۴ درصدی از رتبه ۱۸ به هفتم آمده‌اند.

با این حال، Lego Dimensions افزایش فروش باورنکردنی ۵۵۶ درصدی داشته و از رتبه ۳۷ به نهم آمده است. Star Wars Battlefront هم به افزایش فروش هفتگی خود ادامه می‌دهد و در رتبه دهم قرار دارد.

به تفکیک پلتفرم‌ها

پلی‌استیشن ۴

ایکس‌باکس وان

رایانه‌های شخصی

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید