دموی Judgement Disk عنوان Final Fantasy 15 هم‌اکنون در دسترس است

۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۳

همان‌طور که می‌دانید، دیروز اسکوئر اینکس خبر از عرضه‌ی دموی جدیدی با نام Judgement Disk برای Final Fantasy 15 داد که هم‌اکنون در دسترس قرار گرفته است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

این دمو با حجم ۱۳٫۴۲۶ گیگابایت، این اجازه را به شما می‌دهد که نیمه‌ی اول مرحله‌ی آغازین بازی را به اتمام رسانید. البته به یاد داشته باشید که حتما باید با اکانت پلی‌استیشن نت‌ورک ژاپنی این دمو را دانلود کنید چون مخصوص منطقه‌ی ژاپن است و در غیر این صورت، موفق به تجربه‌ی آن نخواهید شد. همچنین تنها زبان موجود، ژاپنی است که شاید کمی کارتان را هنگام بازی سخت کند. در آخر باید بگوییم که این دمو تفاوت‌های مختلفی با بازی اصلی دارد و مرحله‌ی اولی که در آن تجربه می‌کنید، در نسخه‌ی کامل شامل مراحل فرعی، آیتم‌ها و پیشرفت بیشتر شخصیت‌ها و خیلی موارد دیگر می‌شود.

تاکنون شاهد انتشار دو دموی دیگر از Final Fantasy 15 بوده‌ایم که اولین آن‌ها، با نام Episode Duscae، مختص به خریداران Final Fantasy Type-0 HD بوده است و دومین دمو یعنی Platimum Demo هم که در ۳۰ مارس (۱۱ فروردین) برای کنسول‌های نسل هشت عرضه گردید و شما را در نقش کودکی نوکتیس قرار می‌داد. هر دو دموی قبلی در ژاپن و انگلیس منتشر شدند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید