تصویری از گسترش‌دهنده­‌ی جدید Forza Horizon 3 منتشر شد

شایان مددی
۱۲ آبان ۱۳۹۵ - 19:19

در حال حاضر، ما می‌دانیم که Forza Horizon 3 دو گسترش‌دهنده‌ی جدید دریافت خواهد کرد و زمان انتشار اولین آن‌ها، زمستان سال جاری است. همچنین امروز مایکروسافت تصویر جدیدی از اولین گسترش‌دهنده‌ی جدید منتشر کرد و همان‌طور که می‌بینید، ظاهرا قرار است با برف و یخ، کمی شرایط برای رانندگی سخت و دشوار، ولی چالش‌برانگیز شود. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

وقایع Forza Horizon 3 در استرالیا رخ می‌دهند و شاید با خود فکر کنید که در این کشور، برف و بارانی نمی‌بارد یا شرایط زمستانی حاکم نیست، ولی در واقع، برخی مواقع مردم این کشور با بارش برف مواجه می‌شوند.

۳۱۵۱۲۶۵-horizon

تاکنون، نام این گسترش‌دهنده‌ی جدید یا تاریخ انتشار دقیقش مشخص نشده است و حتی نمی‌دانیم که چه محتویاتی را با خود به همراه دارد، گرچه طبیعتا ماشین‌های جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد. شما می‌توانید تمامی گسترش‌دهنده‌های Forza Horizon 3 را توسط DLC Pass با قیمت ۳۵ دلار دریافت نمایید، در حالی که اگر نسخه‌ی ۱۰۰ دلاری Ultimate را تا پایان سال جاری خریداری کنید، با ۵ درصد تخفیف، تمامی گسترش‌دهنده‌ها با ۲۵ دلار در اختیارتان خواهند بود. همچنین اگر مایل به دریافت تمامی گسترش‌دهنده‌ها نیستید، آن‌ها به صورت تکی به فروش خواهند رسید که البته هنوز قیمت هر کدام‌شان مشخص نشده است.

از اخبار مرتبط با Forza Horizon 3، می‌توان به انتشار Alpinestars Car Pack توسط مایکروسافت اشاره کرد که ۷ ماشین جدید را به بازی اضافه می‌کند. این محتوای دانلودی در Car Pass بازی قرار دارد ولی به صورت جداگانه هم با ۷ دلار قادر به خرید آن هستید.

در آخر، باید بگوییم که طبق گفته‌ی مایکروسافت، Forza Horizon 3 پرفروش‌ترین عنوان این سری بوده و بهترین عرضه را داشته، گرچه عدد دقیقی از میزان فروش بازی ارائه نشده است. همچنین بیش از ۵ میلیون این بازی را برروی ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ در ماه سپتامبر تجربه کرده‌اند.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید