خودروی Regalia از Final Fantasy 15 به عنوان Forza Horizon 3 راه می‌یابد

شایان مددی
۷ مرداد ۱۳۹۶ - 14:14

طبق گفته‌ی مایکروسافت طی رویداد ChinaJoy 2017، خودروی Regalia در Final Fantasy 15 که از محبوبیت بسیاری خوردار است، تا چند روز دیگر به‌صورت رایگان به Forza Horizon 3 اضافه می‌شود.

مایکروسافت اعلام کرده است که اگر Forza Horizon 3 را برروی رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان و Final Fantasy 15 را روی ایکس‌باکس وان تجربه کرده باشید، از ۱ آگوست (۱۰ مرداد) قادر به دانلود رایگان Regalia خواهید بود. اگر Forza را در سیستم خود داشته باشید، به‌صورت خودکار پیامی در بازی جهت افزودن Regalia دریافت می‌کنید، اما اگر به‌جای آن نسخه‌ی ایکس‌باکس وان Final Fantasy 15 را داشته باشید، کُدی از سوی ایکس‌باکس لایو در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در صورت خریداری Forza Horizon 3، این خودرو را به بازی خود اضافه کنید. همچنین لازم به ذکر است که در این عنوان از قابلیت پرواز Regalia بهره‌مند نخواهید شد.

Forza Horizon 3 از زمان عرضه‌اش در سال گذشته، خودروهای مختلفی دریافت کرده است، اما حقیقتاً راه یافتن Regalia از Final Fantasy 15 به این بازی، کمی دور از انتظار بود. پیش از این، خودروی دیگری از سری محبوب Halo با نام Warthog به‌طور رایگان در دسترس دارندگان این عنوان قرار گرفته بود.

مایکروسافت در اُکتبر سال جاری نسخه‌ی جدیدی از سری Forza یعنی Forza Motorsport 7 را روانه‌ی بازار می‌کند و احتمال دارد که Regalia را به این عنوان نیز بیاورد. البته باید توجه داشت که Forza Horizon 3 به‌دلیل سبک آرکید و آسان‌تر خود مناسب کراس‌اور با Final Fantasy 15 از طریق Regalia بود و Forza Motorsport 7 به‌دلیل حرفه‌ای‌تر و شبیه‌ساز بودنش، شاید مناسب این کار نباشد.

Final Fantasy 15 هم‌اکنون برروی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و Forza Horizon 3 برروی رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارند.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید