تعداد بازیکنان Forza Horizon 3 به بیش از ۹ میلیون نفر رسید

حسن شکیبایی
۲۵ تیر ۱۳۹۷ - 09:30

Forza Horizon 3 نه تنها برای مایکروسافت (Microsoft) بلکه برای پلی‌گراند گیمز (Playground Games) نیز یک موفقیت بزرگ به حساب می‌آید. در زمان انتشار، بازی توانست تحسین منتقدین را برانگیزد و از نظر بسیاری از اهالی صنعت بازی‌سازی این عنوان بهترین بازی سبک اتومبیل‌رانی نسل حاضر به شمار می‌‌آید. پس با این اوصاف به نظر می‌رسد که بازی‌ فروش خوبی را تجربه می‌کند؛ به طوری که توسعه‌دهندگان از ثبت رکوردی جدید برای Forza Horizon 3 خبر دادند.

رالف فالتون (Ralph Fulton) کارگردان Forza Horizon 3 در مصاحبه‌ای با IGN اعلام کرد که بیش از ۹ میلیون نفر به تجربه‌ی بازی برروی کنسول ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی پرداخته‌اند.

من فکر می‌کنم که تا به امروز بیش از ۹ میلیون نفر به تجربه‌ی Forza Horizon 3 پرداخته‌اند. اما اگر در زمان عرضه شما می‌گفتید که این اتفاق خواهد افتاد، من شگفت‌زده می‌شدم. موضوعی که فراتر از رویا‌های جاه‌طلبانه این تیم است.

همانطور که می‌دانید Forza Horizon 4 برای عرضه در اواخر سال جاری برنامه‌‌ریزی شده و پلی‌گراند گیمز وظیفه‌ی توسعه‌ی آن را بر عهده دارد. می‌توان از هم اکنون این بازی را عنوانی موفق تلقی کرد. عنوانی که با اضافه کردن آب و هوای پویا و ارائه تجربه‌ای متفاوت از گیم‌پلی در هر فصل، به دنبال تغییر دادن استاندارد‌های سبک اتومبیل‌رانی است. بنابر اطلاعات منتشر شده، نسخه چهارم در بریتانیا جریان خواهد داشت.

Forza Horizon 4 در تاریخ سه شنبه ۱۰ مهر ماه ۱۳۹۷ (۲ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید