ساخت Resident Evil 7 تا ۹۰ درصد تکمیل شده است

۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۲

۳ ماه به انتشار Resident Evil 7 در ژانویه‌ی ۲۰۱۷ باقی مانده و کپ‌کام اعلام کرده که ساخت این عنوان تا ۹۰ درصد تکمیل شده است و به‌زودی شاهد گلد شدن آن خواهیم بود. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

به‌تازگی، کپ‌کام جلسه‌ای را برگزار کرد تا در آن راجع به مراحل ساخت Resident Evil 7 و پروسه‌اش صحبت شود که الکس آنیل (Alex Aniel) در آن حضور داشت و تصویر زیر را منتشر نمود:

طبق تصویر بالا، اتمام مراحل ساخت بازی نزدیک است به‌طوری که کپ‌کام تاکنون ۹۰ درصد راه را طی کرده و از این رو، شاهد تاخیری در عرضه‌ی این عنوان نخواهیم بود.

علاوه بر این‌ها، دنیل از شگفت‌انگیز بودن نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ پروی بازی گفته است اما متاسفانه نتوانسته تصویری از آن تهیه کند. در آخر، وی فرصت تجربه‌ی دموی اخیر بازی را داشته و درباره‌اش چنین گفته است:

من دموی جدیدی از Resident Evil 7 را تجربه کرده‌ام ولی نمی‌توانم از محتویات آن بگویم اما با این حال، دمو خوب بود و تمرکز و جهت بازی را دوست داشتم. من فکر می‌کنم که بازیکنان قدیمی و طرفداران زمان نسخه‌ی چهارم و حتی طرفداران Chronicles، چیزهایی را در این نسخه خواهند یافت که انتظارات‌شان را برآورده می‌کنند.

Resident Evil 7 در ۲۴ ژانویه‌ی ۲۰۱۷ (۵ بهمن ۱۳۹۵) به ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی راه می‌یابد. همچنین قرار است از پلی‌استیشن وی‌آر پشتیبانی کند که این بخش یعنی بخش واقعیت مجازی آن، تا یک سال در انحصار سونی و هدستش خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید