گیفت کارت
گیفت کارت

نینتندو: بازی‌های موجود در تریلر معرفی سوئیچ برروی این کنسول اجرا نشده بودند

۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۰

هفته‌ی گذشته، نینتندو با انتشار تریلری از کنسول جدید خود با نام سوئیچ رونمایی کرد که در آن شاهد چندین بازی نظیر The Legend of Zelda بودیم، و به‌تازگی نیز یکی از استریمرهای توئیچ به نام Dickhiskhan که در تریلر معرفی کنسول حضور داشت و آن را در حال تجربه‌ی Splatoon دیده بودیم، طی مصاحبه‌ای با کانال GameXplain جزئیات جالبی را درمورد نمایش کنسول ارائه کرد. در ادامه همراه گیمفا باشید.

طبق گفته‌ی Dickhiskhan، بازی‌هایی که در تریلر مشاهده کردیم، واقعا برروی کنسول اجرا نشده بودند و حتی برخی از طرفداران با کمی دقت، این موضوع را متوجه شده‌اند که در قسمتی از تریلر، صفحه‌ی کنسول دستی سوئیچ به دست بازیگر نزدیک و از کادر خارج شده بود. اکنون تصویر مربوط به این صحنه را مشاهده می‌کنید:

علاوه بر این‌ها، نینتندو به وب‌سایت یوروگیمر اعلام کرد که هدف تریلر رونمایی از سوئیچ، نحوه‌ی کار و نگاهی کلی به آن بود. همچنین جزئیات بیشتری از این کنسول – شامل تاریخ عرضه‌ی دقیق و عناوین آن – در نزدیکی‌های مارس ۲۰۱۷ ارائه خواهند شد:

تریلر معرفی نینتندو سوئیچ چگونی کار با این کنسول را به نمایش می‌گذاشت. ما می‌خواستیم در یک ویدئوی جامع، نشان دهیم که چگونه نینتندو سوئیچ عصری جدید از سیستم‌های گیمینگ را ارائه می‌دهد و شما را قادر می‌سازد تا در هر جا و مکانی و با هر کسی به تجربه‌ی بازی‌ها بپردازید. نینتندو سوئیچ درحالی که یک سیستم گیمینگ خانگی محسوب می‌شود، به یک کنسول قابل حمل و راحت نیز برای شما تبدیل خواهد شد.

درباره‌ی ارائه‌ی جزئیات بیشتر، نینتندو گفت:

در تاریخ دیگری و قبل از عرضه‌ی کنسول در ماه مارس، ما درباره‌ی نکاتی نظیر تاریخ توزیع دقیق و عناوین آن صحبت خواهیم کرد. شما نباید فکر کنید که بازی‌های موجود در تریلر، برروی سوئیچ اجرا شده بودند و بعدا اطلاعات بیشتری از عناوین فرست پارتی به اشتراک گذاشته خواهند شد.

 از اخبار مرتبط با نینتندو سوئیچ، می‌توان به اولین جزئیات رسمی، پشتیبانی از آنریل انجین ۴، بازدید ۱۰ میلیونی تریلر معرفی و نظر مثبت ارون گرینبرگ و فیل اسپنسر نسبت به آن و خلاقانه بودنش اشاره کرد. همچنین تایید شده است که سوئیچ بازی‌های Wii U و ۳DS را به صورت فیزیکی اجرا نمی‌کند و وضعیت پشتیبانی دیجیتالی هم مشخص نیست. نینتندو نیز ذکر کرده که هنوز تمامی امکانات سوئیچ را به نمایش نگذاشته و یوبی‌سافت از خارق‌العاده بودن این کنسول گفته است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید