یوبی‌سافت: نینتندو سوئیچ می‌تواند تعریف جدیدی برای اجرای بازی‌ها باشد

۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۲

از مدت‌ها پیش شرکت یوبی‌سافت دست به تمجید از کنسول جدید شرکت نینتندو زده بود، آن زمان این کنسول جدید را با اسم رمز نینتندو ان‌ایکس می‌شناختیم اما اکنون می‌دانیم که این کنسول، نینتندو سوئیچ نام دارد. اکنون و پس از معرفی نینتندو سوئیچ، ایو گیلموت به عنوان مدیرعامل شرکت یوبی‌سافت طی بیانیه‌ای اعلام کرد که این کنسول قادر خواهد بود تا تحولاتی در زمینه بازی‌ها ایجاد کند.

ایو گیلموت در بیانیه خود اعلام کرد:

با کنسول نینتندو سوئیچ دنیای منحصر بفرد ظرفیت‌ها و طراحی بازی‌ها متحول خواهد شد، نینتندو می‌تواند تعریف جدیدی را در مورد شیوه اجرای بازی‌ها در اختیار افراد قرار دهد. نینتندو سوئیچ دارای هسته‌ای در دسترس و قدرت تصاحب رشد کننده‌ای است و می‌تواند تجربه‌های بیشتری را ارائه کند و قابلیت اجرای بازی‌ها را در هر زمان و مکانی فراهم کند. شرکت یوبی‌سافت و نینتندو همکاری بلند مدتی و لذت بخشی را داشته‌اند و ما در حال حاضر در حال ساخت بازی‌هایی برای این پلتفرم جدید هستیم که شامل عناوینی چون Just Dance 2017 می‌شوند. در آینده اطلاعات بیشتری را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

شرکت یوبی‌سافت یکی از چندین شرکتی است که برای پلتفرم جدید شرکت نینتندو در حال ساخت بازی است، همانطور که در این بیانیه آمده است بازی Just Dance 2017 یکی از عناوینی است که برای این کنسول در دست ساخت قرار دارد.

 

شرکت یوبی‌سافت سابقه درخشانی در پشتیبانی از دستگاه‌های شرکت نینتندو برخوردار است و یکی از ناشرینی است که در زمان عرضه کنسول Wii U اقدام به انتشار بازی انحصاری ZombiU برای آن نمود و در کنار آن نیز با ارائه بازی‌های مختلفی به پشتیبانی از آن اقدام کرد.

کنسول نینتندو سوئیچ در ماه مارس سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد و  The Legend of Zelda: Breath of the Wild جزو عناوینی است که می‌دانیم برروی این کنسول منتشر می‌شوند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید