گیفت کارت
گیفت کارت

Yooka-Laylee دارای نسخه‌ی فیزیکی خواهد بود

۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۹

امروزه یافتن بازی‌های پلتفرمر سه‌بعدی خوب و زیبا کمی سخت است اما پلی‌تونیک با Yooka-Laylee قصد دارد قوت بیشتری به این ژانر ببخشد. مدتی قبل این شرکت اعلام کرد که قصد انتشار بازی برروی نینتندو ان‌ایکس را به‌خاطر تیم کوچک‌شان ندارد و همچنین خیلی‌ها هم سوالات متفاوتی پرسیدند که یکی از آن‌ها، راجع به عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی بود.  شاید بسیاری از شماها دوست داشته باشید Yooka-Lalylee را به‌صورت فیزیکی با دیسکش در دست بگیرید و باکس‌آرتش را مشاهده کنید که خوشبختانه این امکان برایتان فراهم خواهد شد! در ادامه همراه گیمفا باشید.

Yooka-Laylee در کیک‌استارتر، بسیار سریع مورد حمایت قرار گرفت و کمک‌های مالی زیادی را جمع‌آوری کرد که جزو بهترین‌های این وب‌سایت از نظر سرعت جمع‌آوری کمک‌هاست. دلیل این حمایت را هم می‌توان خود تیم پلی‌تونیک برشمرد که Banjo-Kazooie را برای نینتندو ۶۴ ساخته بود.

پلی‌تونیک گیمز از اولین تا آخرین کمپین خود، اخبار مختلفی را منتشر کرده و باعث خوشحالی خیلی‌ از طرفداران شده و به‌تازگی نیز در وب‌سایت کیک‌استارتر از عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی بازی در اوایل ۲۰۱۷ خبر داده است.

با وجود اینکه رسما عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی تایید شده، اما شاهد تصویری از باکس‌آرت بازی نیستیم ولی پلی‌تونیک گفته است که اگر جزو پیش‌خریدکنندگان کیک‌استارتر این عنوان باشید، در آینده راهی برای دریافت نسخه‌ی فیزیکی به‌جای دیجیتالی خواهید داشت. با این حال طبق اعلام این شرکت به‌زودی جزئیات بیشتری ارائه می‌شوند و باید کمی صبر کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید