گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار دموی بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair مشخص شد

۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

همان‌طور که در جریان هستید، بازی جذاب Yooka-Laylee and the Impossible Lair مدتی است که در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته است. حال سازندگان اعلام کرده‌اند که به‌زودی دمویی برای این عنوان در دسترس قرار خواهد گرفت که در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

Yooka-Laylee and the Impossible Lair از سری عناوین مهیج و سرگرم کننده به سبک ماجراجویی است که چند ماه قبل برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شد. این بازی گیم‌پلی بسیار جذابی دارد و به همین دلیل طرفداران بسیاری از سراسر جهان پیدا کرده است. در این بازی شما باید کنترل کاراکتر دلخواه خود را به عهده گرفته و مراحل دوبعدی را یکی پس از دیگری به اتمام برسانید. قابل ذکر است که دو استودیوی پلی‌تانیک گیمز (Playtonic Games) و تیم ۱۷ دیجیتال لیمیتد (Team 17 Digital Limited) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی را به عهده داشته‌اند.

طبق اخبار خوبی که امروز منتشر شد، آگاه شدیم که دموی بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair در تاریخ ۳ بهمن ۱۳۹۸ (۲۳ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین نسخه‌ی کنسولی این دمو نیز در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ (۳۰ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) عرضه می‌شود. این دموی رایگان که امکان استفاده از بخش‌هایی از بازی را برای بازی‌بازان فراهم می‌کند، مناسب افرادی است که تا به حال موفق به تجربه‌ی نسخه‌ی اصلی نشده‌اند. در صورت دریافت اخبار بیشتر از این بازی، آن‌ها را به اطلاع شما خواهیم رساند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید