قابلیت پیش دانلود نسخه رایانه‌های شخصی بازی Gears of War 4 هم اکنون امکان‌پذیر است

۹ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۲

طبق اعلام مایکروسافت قابلیت پیش دانلود نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی بازی Gears of War 4 هم اکنون امکان‌پذیر است. در پستی که توسط کوالیشن به عنوان سازنده بازی ارسال شده است، افراد به دریافت جدیدترین بروزرسان ویندوز ۱۰ یعنی KB3194496 تشویق شده‌اند تا مشکلی با مراحل دریافت فایل‌ها نداشته باشند و با مشکلات گزارش شده پیشین روبرو نشوند.

اگر در حال حاضر ورژن ویندوز شما  ۱۶۰۷, OS Build 14393.222 می‌باشد پس همه چیز آماده دریافت این پیش دانلود است اما اگر چنین نیست از طریق Windows Update بهینه ساز جدید منتشر شده را برای ویندوز ۱۰ خود دریافت کنید. این بروزرسانی جدید به جهت رفع ایرادات بازیکنان در دریافت فایل‌های بازی‌ها از سوی مایکروسافت منتشر شده است.

برای پیش دانلود فایل‌های بازی Gears of War 4 برروی رایانه‌های شخصی شما نیاز به پیش خرید این بازی خواهید داشت. در صورت پیش خرید این بازی تنها از صفحه مربوطه اقدام به دریافت فایل‌ها نمایید.

فضای مورد نیاز این بازی برروی رایانه‌های شخصی ۸۰ گیگابایت می‌باشد. لازم به ذکر است که نسخه مربوط به ایکس‌باکس وان این بازی کمی زودتر قابلیت پیش دانلود را بدست آورده بود، حجم مورد نیاز برای نسخه کنسولی این بازی ۵۴٫۶ گیگابایت بوده است.

طبق برنامه ریزی بازی Gears of War 4 در تاریخ ۱۱ اکتبر (۲۰ مهر ماه) برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

کسانی که نسخه نهایی این بازی را به قیمت ۱۰۰ دلار خریداری کرده‌اند، ۴ روز زودتر یعنی در تاریخ ۷ اکتبر (۱۶ مهر ماه) به این عنوان دسترسی خواهند داشت.

از اخبار مرتبط دیگر به این بازی، می‌توان به انتشار تریلر زمان عرضه، گلد شدن آن، پشتیبانی از اسپلیت‌ اسکرین co-op در بخش تک‌نفره‌ رایانه‌های شخصی و انتشار تصاویر جدید اشاره کرد. همچنین شرکت انویدیا اعلام نمود که در صورت خرید برخی از کارت‌های گرافیک‌ این شرکت، نسخه رایگانی از Gears of War 4 را دریافت خواهید کرد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید