باشگاه فوتبالی در لیگ MLS با لباس‌های تبلیغاتی Gears of War 4 در بازی رسمی به میدان رفت

۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳
باشگاه فوتبالی در لیگ MLS با لباس‌های تبلیغاتی Gears of War 4 در بازی رسمی به میدان رفت

به‌تازگی یکی از باشگاه‌های لیگ فوتبال کشور آمریکا بر روی لباس تیم خود تبلیغی از بازی Gears of War 4 را به نمایش گذاشته‌است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

همان‌طور که می‌دانید تعدادی از لیگ‌های فوتبال در کشور‌های مختلف وجود دارند که باشگاه‌ها در مسابقات رسمی نقش و شعار اسپانسر باشگاه خود را بر روی لباس روز مسابقه به نمایش می‌گذارند و لیگ حرفه‌ای فوتبال کشور آمریکا ( لیگ MLS ) نیز ازین قاعده مستثنی نیست.

تیم فوتبال سیاتل در آخرین مسابقه خود در لیگ لباسی را بر تن کرد که تبلیغات یک بازی ویدیویی بر روی آن به چشم می‌خورد. طبق اعلامی که توسط حساب توییتر باشگاه پیش از شروع مسابقه انجام شده بود، تیم فوتبال سیاتل در مسابقه با تیم ال‌ای گلکسی لباسی را بر تن کرد که تبلیغات بازی مورد انتظار Gears of War 4 بر روی آن به نمایش درآمده بود. این اولین باری نیست که این تیم فوتبال تبلیغی از بازی‌های ویدیویی را در مسابقات رسمی انجام می‌دهد، در سال گذشته نیز در یک مسابقه رسمی تبلیغی از بازی Halo 5: Guardians بر روی لباس تیم سیاتل به چشم می‌خورد. مالک باشگاه سیاتل، آدرین هانوئر در رابطه با همکاری این باشگاه و ایکس باکس می‌گوید:

برای دومین سال متوالی ما همکاری خوبی با ایکس باکس داشته‌ایم، لباس‌هایی طراحی کرده‌ایم که با تبلیغ زیبا و جذاب از ایکس‌باکس همراه بوده‌است. ما از همکاری با ایکس‌باکس راضی هستیم زیرا ازین طریق به خوبی می‌توانیم از برند‌های خود حمایت و پشتیبانی کنیم. ما خوشحالیم که بار دیگر با طراحی بازی بزرگ Gears of War 4 بر روی پیراهن خود، طرفداران این بازی و باشگاه سیاتل را هیجان زده کرده‌ایم.

باشگاه سیاتل برنامه مخصوصی برای آخرین مسابقه خانگی خود که در تاریخ ۲۳ ماه اکتبر انجام می‌شود، تدارک دیده‌است طوری که شرایظی فراهم شود تا بازیکنان باشگاه و هواداران مشغول تجربه بازی Gears of War 4 شوند. با اینکه این رویداد قرار است بعد از عرضه رسمی بازی Gears of War 4 صورت بگیرد اما اتفاقی بسیار جذاب برای مردم منطقه سیاتل می‌تواند باشد.

در قسمت زیر می‌توانید تصویری از لباس این تیم فوتبال که تبلیغ ایکس‌باکس و بازی Gears of War 4 بر روی آن به چشم می‌خورد را مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید