بازی Gears of War 4 به صورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت

۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۹

عنوان Gears of War 4 در پایان هفته‌ی جاری برای کاربرانی که اشتراک گلد سرویس ایکس‌باکس لایو را خریداری کرده‌اند، برای مدت مشخصی رایگان خواهند بود. بازی‌‎بازان می‌توانند از آخر هفته‌ی خود در کنار این بازی جذاب لذت کافی را ببرند.

مسلما همه‌‌ی شما با سه‌گانه‌ی ابتدایی سری محبوب Gears of War که با همکاری شرکت اپیک گیمز (Epic Games) طراحی شده بود، آشنایی کامل دارید. حال در اواخر ماه ژانویه میلادی شاهد عرضه‌ی رایگان آخرین نسخه‌ی این سری یعنی Gears of War 4 هستیم. البته برای بهره‌مندی از این فرصت باید ابتدا اشتراک گلد سرویس ایکس‌باکس لایو را خریداری کرده تا بتوانید از آن استفاده کنید.

عنوان Gears of War 4 به طور دقیق در تاریخ ۱۱ بهمن ماه (۳۱ ژانویه) از ساعت ۹ بعد از ظهر به وقت اروپای مرکزی به صورت رایگان در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت و در تاریخ ۱۴ بهمن ماه (۳ فوریه) تا ساعت ۸:۵۹ به وقت اروپای مرکزی به پایان خواهد رسید.

لازم به ذکر است که تمام حالت‌ها و بخش‌های چندنفره‌ی بازی به صورت کامل در دسترس بازی‌بازان خواهد بود. علاوه بر این، بازی در این مدت کوتاه از بخش همکاری چند نفره نیز پشتیبانی خواهد کرد. به نظر می‌رسد در پایان هفته به اتمام رساندن بخش داستانی این عنوان ازرشمند باشد، چرا که اگر آشنایی کامل با رویداد‌های هفتگی قبل از انتشار بازی Gears 5 داشته باشید؛ می‌توانید از جمع‌آوری امتیازات برای استفاده در نسخه‌ی بعدی این سری بهره‌مند شوید.

لازم به ذکر است که عنوان Gears of War 4 برروی کنسول‌ ایکس‌باکس وان ایکس از کیفیت ۴K نیز پشتیبانی می‌کند. هر چند که به زودی شاهد عرضه‌ی بازی Gears 5 برای کنسول ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی خواهیم بود اما تجربه‌ی Gears of War 4 قبل از عرضه‌ی جدیدترین نسخه‌ی این سری خالی از لطف نیست.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید