Titanfall 2 رسما گُلد شد

۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۳

ریسپان به‌تازگی خبر از گُلدشدن Titanfall 2 و اتمام مراحل ساختش داده است که در ادامه می‌توانید جزئیات بیشتری را مرور کنید.

وینس زامپلا در توئیتر گفته است:

 تبریک به تیم Titanfall 2 برای گُلدشدن آن.

حال با گُلدشدن بازی، مراحل اصلی ساخت به اتمام رسیده است و شاهد تاخیر نیز نخواهیم بود و سر وقت عنوان مورد علاقه‌ی خود را تجربه می‌کنیم و باید تا یک ماه دیگر صبر کرد. اگر جزو کسانی هستید که از تاخیرها بیزارید، حتما این خبر خوشحال‌تان کرده است. اخیرا دیدیم که تاخیر Final Fantasy 15 تا ۲۹ نوامبر (۹ آذر) تایید شد و The Last Guardian که قرار بود در اُکتبر عرضه گردد، انتشارش به ۶ دسامبر (۱۶ آذر) موکول شد.

از بزرگ‌ترین عناوینی که تا تاریخ نامعلومی تاخیر خورده‌اند، می‌توان Gran Turismo Sport و South Park: The Fractured But Whole را نام برد. این دو بازی، به ترتیب قرار بود در ماه‌های نوامبر و دسامبر منتشر شوند ولی هردوتایشان تا تاریخ نامشخصی در ۲۰۱۷ تاخیر خوردند.

از اخبار مرتبط با Titanfall 2، می‌توان به انتشار تریلر گیم‌پلی با کارت گرافیک Titan X اشاره کرد و سیستم مورد نیاز آن هم به‌تازگی اعلام شده است. علاوه بر این‌ها، سازنده‌ی بازی گفته است که احتمال این وجود دارد که شاهد نرخ فریم بیشتری در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن باشیم و با فریم بیشتری بازی را اجرا کنیم، ولی احتمالش خیلی کم است. همچنین اعلام شده است که بر خلاق تست فنی، بازی نهایی دارای نقشه‌هایی خواهد بود که به شدت برروی دویدن از دیوارها تمرکز دارند و شامل موقعیت‌های زیادی می‌شوند.

Titanfall 2 قرار است با محتویات غنی‌تر و بیشتری نسبت به نسخه‌ی اول در ۲۰۱۴، پا به میادین شوترهای اول‌شخص بگذارد. از ویژگی‌های جدید این نسخه، می‌توان به اضافه‌شدن بخش تک‌نفره و تایتان‌های بیشتر اشاره کرد. همچنین بد نیست بگوییم که برخلاف نسخه‌ی اول، شاهد عرضه‌ی بازی برای پلی‌استیشن۴ خواهیم بود و نسخه‌ی اول فقط برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس۳۶۰ و ایکس‌باکس وان منتشر شده بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید