گیفت کارت
گیفت کارت

South Park: The Fractured But Whole تا سال ۲۰۱۷ تاخیر خورد

۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۴

صبح امروز، یوبی‌سافت اعلام کرد که South Park: The Fractured But Whole تا نیمه‌ی اول ۲۰۱۷ تاخیر خورده و انتشارش را چندماه به عقب انداخته است و گفته شده که دلیل این تاخیر، پاسخ به انتظارات بالای طرفداران و رسیدن به کیفیت مطلوب بوده و در ادامه می‌توانید جزئیات بیشتری را مرور کنید.

یوبی‌سافت رسما این موضوع را در یوبی‌بلاگ اعلام کرده و گفته است:

South Park: The Fractured But Whole در نیمه‌ی اول ۲۰۱۷ برای پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. تیم سازنده، می‌خواهد از این اطمینان یابد که تجربه‌ی بازی در حد انتظارات بالای طرفداران باشد و وقت اضافی به آنان جهت رسیدن به این هدف کمک خواهد کرد.

طبق صحبت‌های گذشته، بازی عالی به‌نظر می‌رسد و تیم سازنده نگرانی‌ای نسبت به روند ساخت و خود بازی ندارد، اما با این حال، ظاهرا مشکلاتی وجود دارد که یوبی‌سافت قصد برطرف‌کردن‌شان را قبل از عرضه‌ دارد.

طبق معمول، با چنین تاخیراتی، می‌توان انتظار داشت تا شاهد کار بیشتری برروی بازی باشیم و وقت اضافی واقعا برای سازندگان مفید واقع شود و از آن استفاده کنند و ما طرفداران هم به‌جای اینکه بازی را سر موقع دریافت کرده و البته با شکستش مواجه شویم، می‌توانیم کمی بیشتر صبر را چاشنی کارمان کرده و در نهایت عنوانی عالی را تجربه کنیم، البته تمامی این‌ها به تیم سازنده بستگی دارد تا از زمان استفاده کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید