The Last Guardian برای چند هفته تاخیر خورد

۲۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۸

بازی The Last Guardian که قرار بود در ۲۵ اکتبر (سه‌شنبه ۴ آبان) به‌صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود، باری دیگر با تاخیر مواجه شد.

طی یک به‌روزرسانی برای وبلاگ پلی‌استیشن، شوهی یوشیدا توضیح داد این تاخیر برای از بین بردن باگ‌ها و مشکلات بازی بوده است. توضیحات او در این رابطه را مشاهده می‌کنید:

تیم سازنده The Last Guardian به سرعت در حال نزدیک شدن به مراحل مهم توسعه هستند و تصمیم سختی مربوط به تاخیر این عنوان برای چند هفته گرفتند.

وی ادامه داد:

یک تاخیر، به‌خصوص برای این بازی، تصمیم سختی است اما ما با مشکلات بیشتری از حد انتظاراتمان در مراحل نهایی توسعه مواجه شدیم. برای اطمینان از اینکه The Last Guardian همان تجربه‌ای که خالق آن پیش‌بینی می‌کند را ارائه می‌دهد، نیازمند زمان بیشتری برای کار برروی این مشکلات هستیم.

یوشیدا در ادامه افزود:

فومیتو اوئدا و استودیوی ژاپنی او چشم‌انداز فوق‌العاده‌ای برای The Last Guardian دارند و می‌خواهیم بهترین تجربه ممکن برای طرفدارانی که ما را برای مدت طولانی‌ای پشتیبانی کرده‌اند ارائه دهیم.

همان‌طور که گفته شد، بازی قرار بود در ۲۵ اکتبر (سه‌شنبه ۴ آبان) منتشر شود اما حال تاریخ انتشار آن برای ۶ دسامبر (سه‌شنبه ۱۶ آذر) برنامه‌ریزی شده است.

پس از سال‌ها سکوت سازندگان بازی و حدس و گمان‌های مردم راجع به لغو ساخت The Last Guardian، سونی در E3 2015 اعلام کرد ساخت بازی از پلی‌استیشن ۳ به پلی‌استیشن ۴ منتقل شده است. بازی در ابتدا در سال ۲۰۰۹ به عنوان یک عنوان انحصاری پلی‌استیشن ۳ معرفی شده بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید