Firewatch هم‌اکنون برروی ایکس‌باکس‌وان دردسترس است

۱ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۰

درحالی که سال جاری عناوین بزرگ و معروفی منتشر خواهند شد، اما به‌نوعی برروی بازی‌های مستقل و کوچک سایه انداخته‌ و شروع را برای آنان سخت کرده‌اند. یکی از این عناوین کوچک، Firewatch است که چند ماهی از انتشارش برروی پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی می‌گذرد و چندی پیش هم شاهد خبر عرضه‌ی نسخه‌ی ایکس‌باکس‌وان بودیم و هم‌اکنون، اگر دارای ایکس‌باکس‌وان هستید می‌توانید این بازی زیبا را بعد از کمی انتظار دریافت کنید. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

Firewatch درحال حاضر با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار آماده‌ی خرید توسط طرفدارانش برروی ایکس‌باکس‌وان است و البته ساکنان انگلستان باید تا ۹ روز دیگر یعنی ۳۰ سپتامبر (۹ مهر) برای عرضه‌ی بازی در این منطقه صبر کنند. اگر جزو کسانی هستید که اطلاعات زیادی از Firewatch ندارید، می‌توانید خلاصه‌ای را درباره‌اش  مطالعه کنید:

Firewatch یک عنوان تک‌نفره‌ی اول‌شخص است که شما را در بیابان Wyoming قرار داده و وقایع آن در سال ۱۹۸۹ رخ می‌دهد. شما در نقش مردی با نام Henry حضور خواهید داشت که از زندگی بی‌نظمش دوری کرده و حال به آتش‌بانی در بیابان Wyoming تبدیل شده است. کار شما، ایستادن برروی کوه جهت محافظت از بیابان دربرار آتش است و باید حواس‌تان به آن باشد و همه گرما و خشکی تابستان را احساس می‌کنند. سرپرست شما، زنی به‌نام Delilah است که از طریق رادیو با شما ارتباط برقرار می‌کند – تنها مخاطب‌تان در دنیایی که پشت سر گذاشته‌اید. اما وقتی چیز عجیبی شما را از برج مراقبت به بیرون می‌کشد، محیط وحشی و ناشناخته‌ای را اکتشاف خواهید کرد، با پرسش‌ها و انتخابات مختلف مواجه خواهید شد یا تنها رابطه‌ی معنی‌دار و مهم‌تان را نابود می‌کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید