کتاب هنری Horizon Zero Dawn در وب‌سایت آمازون لیست شد

۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۷

وب‌سایت آمازون، کتاب هنری جدیدی از Horizon Zero Dawn لیست کرده که هم‌اکنون آماده‌ی پیش‌خرید است و اگر مایل به دریافت جزئیات بیشتری از آن هستید، در ادامه همراه گیمفا باشید.

کتاب هنری لیست‌شده در آمازون، The Art of Horizon Zero Dawn نام دارد و با قیمت ۳۹٫۹۵ دلار به‌فروش گذاشته شده است و در ۲۸ فوریه‌ی ۲۰۱۷ (۱۰ اسفند) هم عرضه خواهد شد.

وظیفه‌ی انتشار این کتاب را تایتان بوکز بر عهده دارد و تعداد صفحاتش به ۱۹۲ می‌رسد، اما متاسفانه به‌جز این اطلاعات، چیز دیگری دردست نداریم ولی به‌نظر می‌رسد شاهد تصاویر هنری و مفهموی در این کتاب باشیم.

به‌تازگی اعلام شد که Horizon Zero Dawn از مزیت‌های پلی‌استیشن۴ پرو بهره می‌برد و شاهد نمایش‌هایی از آن هم بودیم و همچنین تصاویر جدید آن واقعا زیبا به‌نظر می‌رسیدند و بدون شک با کیفیت ۴K، این بازی تجربه‌ای عالی خواهد بود، البته اگر تلویزین ۴K داشته باشید تا بهترین رنگ‌ها و بالاترین کیفیت ممکن را تجربه کنید. اما با این حال اگر قصد خرید پلی‌استیشن۴ پرو را هم نداشته باشید، با پلی‌استیشن ۴ معمولی می‌توان از ویژگی اچ‌دی‌آر به‌لطف آخرین به‌روزرسانی این کنسول بهره برد.

Horizon Zero Dawn در ۲۸ فوریه‌ی ۲۰۱۷ (۱۰ اسفند) به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن۴ منتشر می‌شود و ۱ مارس (۱۴ اسفند) هم زمان عرضه‌اش در اروپا خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید