در توسعه‌ی Metal Gear Survive برخی از اعضای تیم سازنده‌ی Phantom Pain نقش دارند

۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۷

در گیمزکام ۲۰۱۶ بود که کونامی از Metal Gear Survive رونمایی کرد و با اینکه این عنوان نسبت به بازی‌های اصلی سری تفاوت دارد و به‌عنوان اسپین‌آف محسوب می‌شود و تمرکزش بیشتر برروی بقاست، اما به‌تازگی اعلام شده که برخی از سازندگان نسخه‌ی Phantom Pain در توسعه‌ی آن دست دارند. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

با این حال، علاوه‌ بر اینکه از نمایش جدید این عنوان در توکیوگیم‌شو آگاه شده‌ایم، اطلاعاتی از توسعه‌ی بازی به‌اشتراک گذاشته شده و بزرگ‌ترین خبر، این است که برخی از اعضای تیم سازنده‌ی Phantom Pain برروی Metal Gear Survive کار می‌کنند، با وجود اینکه این دو نسخه با هم متفاوت هستند.

Metal Gear Survive شما را در فضایی متفاوت از Phantom Pain قرار می‌دهد؛ زمانی که حفره‌ای در آسمان ایجاد شده و مادر بیس و سربازانش را به سمت خود کشیده است. این حفره، شما را به بیابانی می‌برد که تحت کنترل هیولاهاست و آن زمان است که باید برای بقای خود و نابودی هیولاها تلاش کنید.

درحالی که تاریخ انتشار دقیق رسمی Metal Gear Survive مشخص نشده، اما طبق صحبت‌های گذشته، در سال ۲۰۱۷ برروی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید