گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعات جدیدی از Metal Gear Survive منتشر شد | کونامی در حال آماده‌سازی تریلر گیم‌پلی

۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۶

کونامی با معرفی عنوان فرعی چندنفره Metal Gear Survive ما را متعجب کرد اما به‌نظر می‌رسد آن‌ها می‌دانند در حال انجام چه کاری هستند. طی مصاحبه اخیر یکی از کارکنان کونامی، او قادر به پاسخ به برخی از سوالات بود.

سوالاتی که او پاسخ داد برای اعلام جزئیات مربوط به برخی از جنبه‌های Metal Gear Survive مانند شخصی‌سازی و سایر موارد کافی بودند. آن شخص راجع به این موضوع گفت:

شما قادر به استفاده از چندین سلاح مانند نیزه یا تیرکمانی که در تریلر معرفی مشاهده کردیم خواهید بود. علاوه بر این، می‌توانید تجهیزات خود را برای سبک بازی خود هم بسازید.

وی به سوال اینکه آیا شخصیت اصلی به نوعی دارای مرکز فرماندهی است یا خیر، پاسخ مثبت داد و Mother Base در بازی وجود خواهد داشت:

همان‌طور که در تریلر معرفی دیده شد، Mother Base پایگاه شما برای شروع بازی خواهد بود. دشمنان در اطراف پایگاه هستند و شاید به نقاط خاصی حمله کنند.

در رابطه با ویدیویی از گیم‌پلی، گفته شد کونامی در حال “آماده‌سازی” آن است بنابراین انتظار یک تریلر جدید از گیم‌پلی را به‌زودی باید داشته باشیم. Metal Gear Survive در سال ۲۰۱۷ برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید