بازی Gears of War 4 برروی ویندوز ۱۰ عملکرد خیلی خوبی خواهد داشت

۲۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۴

با توجه به تجربه‌ای که از عرضه چند بازی برروی ویندوز ۱۰ بدست آمده است، بازیکنان بسیار مشتاق‌ هستند که بدانند عملکرد بازی Gears of War 4 برروی رایانه‌های شخصی چگونه خواهد بود.

از زمان عرضه بازی Gears of War: Ultimate Edition تا به امروز ما شاهد گام‌های رو به جلویی در بازی‌های جدیدتری نظیر Killer Instinct و Forza Motorsport 6 Apex بوده‌ایم که تنظیمات گرافیکی مختلفی را در اختیار کاربران قرار داده‌اند. بازی Gears of War 4 نیز از این قاعده مستثنی نبوده و حتی گام‌های رو به جلوی بیشتری را پیموده است.

نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی بازی Gears of War 4 تنها یک پورت نیست و از اساس برای ویندوز ۱۰ ساخته شده است که یک تیم ساخت در ونکوور نیز بطور انحصاری برروی آن کار کرده‌اند بنابراین سازندگان بازی انتظار دارند که عملکرد آن برروی ویندوز ۱۰ خیلی خیلی خوب باشد.

همچنین طبق اطلاعات بدست آمده این بازی دارای تفاوت‌هایی با بازی Quantum Break خواهد بود، این بازی قابلیت پورت شدن برای ورژن ۱۱ دایرکس را نخواهد داشت چراکه از اساس و پایه بر مبنای دایرکس ۱۲ ساخته شده است. همچنین بازی Gears of War 4 دارای مزایای جدید API و برخی موارد مربوط به هسته بازی می‌باشد.

همچنین نسخه مربوط به ویندوز ۱۰ این بازی دارای تنظیمات گرافیکی متعددی خواهد بود که انتظارات شما را بطور کامل برآورده خواهند ساخت. در دموی نشان داده شده از این بازی در نمایشگاه گیمزکام شاهد آن بودیم که تنظیمات این بازی تقریباً بصورت کامل برروی Ultra در نظر گرفته شده بودند بنابراین بازی بهتر از آنچه انتظار می‌رود خواهد بود.

همچنین در نمایشگاه گیمزکام مشخصات سیستم‌های مورد نیاز جهت اجرای این بازی معرفی شدند. حداقل سیستم مورد نیاز این بازی امکان اجرای آن را بصورت ۱۰۸۰p با نرخ فریم ۳۰ در حالت تک نفره و نرخ فریم ۶۰ در حالت چند نفره را امکان پذیر خواهد ساخت. سیستم پیشنهاد بازی نیز امکان اجرای آن را بصورت ۱۴۴۰p با نرخ فریم ۶۰ را فراهم خواهد نمود و سیستم ایده آل بازی نیز امکان اجرای آن را با رزولوشن ۴k برآورده خواهد ساخت.

بازی Gears of War 4 در تاریخ ۱۱ اکتبر (۲۰ مهرماه) برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید