بازی Rainbow Six Siege امکان دریافت سیزن پس دیگری را خواهد داشت

۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۲

با یکساله شدن بازی Rainbow Six Siege این امکان وجود دارد که شرکت یوبی‌سافت سیزن پس دومی را برای این بازی ارائه کند.

این خبر ناشی از اطلاعاتی است که در سایت Reddit به اشتراک گذاشته شده است و طبق آن شرکت یوبی سافت در حال بررسی مواردی است که امکان اضافه شدن آنها از طریق سیزن پس آینده بازی وجود خواهد داشت. شرکت یوبی سافت هنوز اطلاعات و خبری مبنی بر معرفی سیزن پس جدیدی را اعلام نکرده است و باید در انتظار پاسخ این شرکت به این موضوع بود.

احتمال ارائه یک سیزن پس ثانویه برای این بازی موضوع شگفت آوری نیست. این موضوع اعلام و روشن شده بود که در زمان معرفی اولین سیزن پس، پیش از ارائه بازی، این سیزن پس تنها قادر خواهد بود تا برای مدت یک سال از این بازی پشتیبانی کند و ادامه محتویات جدید با سیزن پس جدیدی قابلیت دریافت را خواهند داشت.

سیزن پس بازی Siege شامل بسته‌های دانلودی گسترش دهنده اصلی بازی نمی‌شود که شامل اضافه شدن اپراتورها و نقشه‌های جدیدی به این بازی می‌شدند و اینگونه موارد برای همه افراد به رایگان ارائه می‌شدند. اما امتیازی که شامل حال دارندگان سیزن پس بازی Siege  می‌شد این بود که توانایی دسترسی زود هنگامی به آن اپراتورها و آیتم‌های ویژه‌شان را داشتند و از تخفیف در فروشگاه بازی برخوردار بودند. این کاربران همچنین سایر مواردیکه که بازیکنان دیگر از روش‌های خاصی برای بدست آوردنشان باید اقدام می‌کردند را با روش‌های دیگری بدست می‌آوردند.

براساس اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در Reddit، دارندگان سیزن پس ثانویه این بازی قابلیت دریافت لباس‌های انحصاری ماهانه، یونیفورم‌های جدید و آیتم‌ها و محتویات سفارشی و ویژه و منحصر بفرد دیگری را خواهند داشت.

بنظر می‌رسد که نقشه‌های آینده بازی همچنان بصورت رایگان در دسترس قرار گیرند. شرکت یوبی سافت پیش از عرضه بازی اعلام کرده بود:

بعلاوه رایگان بودن کلیه نقشه‌های آینده بازی، ما دوست داریم که بازیکنان همچنان با ما بمانند و جزئیات بیشتر در مورد برنامه‌های ما در مورد آینده این بازی در رویدادها و استیج‌های آینده اعلام خواهند شد.

بازی Siege به تازگی بروز رسان Operation Skull Rain را دریافت کرده است که دو اپراتور و یک نقشه جدید به بازی اضافه می‌کند. شرکت یوبی سافت همچنین یک بروز رسان برای اعمال پایداری و ثبات در بازی منتشر نموده است و همچنین برنامه ضد تقلبی را به مرحله اجرا گذاشته است که نتیجه اعمال آن در هفته‌های گذشته مسدود شدن هزاران نفر متقلب در بازی بوده است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید