یکی از نقشه‌های قابل دانلود Titanfall 2 از گزینه‌های محبوب در Titanfall اول است

۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۱
اولین نقشه مربوط به بسته الحاقی جدید بازی Titanfall 2 منتشر شد

اولین نقشه معرفی شده در قالب محتوای دانلودی برای بازی Titanfall 2، نقشه Angel City می‌باشد که در سری اول بازی Titanfall از محبوبیت بسیاری نزد هواداران برخوردار بوده‌است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

اگر نسخه اصلی یا نسخه آزمایشی بازی Titanfall را تجربه کرده‌باشید حتما نقشه محبوب Angel City را به یاد می‌آورید، این نقشه بزرگ متشکل از ساختمان‌هایی مجتمع مانند بود که این مجتمع‌ها به وسیله چند خیابان باریک از یکدیگر جدا می‌شدند، وجود ساختمان‌ها و دیوارهای زیاد در این نقشه به شما این اجازه را میداد تا روی این دیوارها به سرعت حرکت کنید و نبردهای نفس‌گیری را تجربه کنید، از نظر بصری نیز این نقشه بسیار زیبا طراحی شده‌ بود و وجود درخت‌های گیلاس در محیط زیبایی خاصی به نمای بازی بخشیده بود.

هنوز تاریخ قطعی برای عرضه این نقشه در بازی Titanfall 2 مشخص نشده‌است، با این حای استودیوی سازنده این عنوان اعلام کرده‌است کسانی که بازی را پیش خرید کرده‌اند قادر خواهند بود این نقشه را به مدت سه روز زودتر از بقیه تجربه کنند. لازم به‌ذکر است که محتویات دانلودی از جمله نقشه و حالات قرار است برای بازی Titanfall 2، همگی به‌صورت رایگان عرضه شود.

بازی Titanfall 2 قرار است در تاریخ ۲۸ ماه اکتبر بر روی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید