Pokemon Go بیش از ۱۰ میلیون بازیکن روزانه‌اش را از دست داده است!

۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۹

طبق آمار جدید، Pokmeon Goای که تعداد بازیکنانش تا اواخر ژوئیه بیش از ۴۰ میلیون بود و رکوردهای جدیدی ثبت کرد، حال بیش از ۱۰ میلیون بازیکن روزانه‌ی خود را از دست داده و ظاهرا همه چیز تغییر یافته است! در ادامه همراه گیمفا باشید تا با جزئیات بیشتری از این موضوع آگاهی یابید.

اگر به گزارشات جدید دقت کنیم، می‌بینیم که تعداد بازیکنان Pokemon Go تا به این‌جا و در ماه اوت، به ۳۰ میلیون رسیده است؛ یعنی شاهد بیش از ۱۰ میلیون کاهش هستیم. این پسرفت فقط به تعداد بازیکنان ختم نمی‌شود، بلکه میزان زمان روزانه‌ای که صرف این بازی می‌شود هم کاسته شده است، البته مقدار دقیق مشخص نیست.

شاید بخواهیم دلیل این کاهش تعداد بازیکنان را مشکلات سرور و خود Pokemon Go حساب کنیم، گرچه واقعا مشکلاتی در بازی وجود دارند. تاکنون نیانتیک چندین به‌روزرسان را راهی مارکت‌های گوشی‌های هوشمند کرده، ولی هنوز هم مشکلاتی در ردیابی و سرورها وجود دارند که به هرچه بدترشدن تجربه‌ی این بازی کمک می‌کنند. با این حال، نیانتیک هنوز به‌روزرسانی‌های بزرگی در راه دارد که جدیدترین‌شان ویژگی Appraisal را به بازی اضافه می‌کند.

با وجود اینکه شاهد پسرفت Pokemon Go هستیم، اما باز هم سخت است که ۳۰ میلیون بازیکن روزانه را ببینیم و آن را ناامیدکننده خطاب کنیم، زیرا همین آمار هم برای موفقیت یک بازی کافی است! گرچه Pokemon Go با همین پسرفت و تعداد بازیکنان، جزو برترین‌های گوشی‌های هوشمند است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید