راهنمای قدم به قدم خط داستانی شخصیت های مختلف در Dark Souls 3 | بخش دوم: sirris of the Sunless realms (اختصاصی گیمفا)

۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۰

دنیای سری عناوین Souls، دنیاییست بسیار پیچیده و البته در اکثر موارد، مرتبط یه هم. انواع و اقسام رمز و رازهای محتلف در تک تک گوشه و کنار این عناوین وجود دارند و بسیاری از کسانی که این بازی ها را حتی چند بار نیز به پایان می رسانند حتی متوجه نمی شوند که چنین رازهایی وجود داشته است، زیرا پیشروی در این رازها و کشف آن ها نیازمند انجام کارهایی خاص در زمان های خاص است که خیلی از ما اصلا نمی دانیم که باید آن ها را انجام دهیم. یکی از مهم ترین این رمز و رازها مربوط به شخصیت های مختلفی است که در دنیای این عناوین می بینیم و هر کدام برای خود یک دنیا پیچیدگی هستند و خیلی از آنها یک خط داستانی کامل دارند که حتی در برخی موارد انجام یکی از آن خطوط داستانی منجر به شکست در خط داستانی شخصیت دیگر می شود و برای این که بتوانید همه را انجام دهید بایستی چندین بار بازی را به اتمام برسانید.

در نسخه سوم Dark Souls نیز همین مسئله کاملا مشهود است و بازی پر است از انواع و اقسام شخصیت های مختلف با رفتار مختلف و عقایدی که بسیار با دیگران متفاوت است و البته یک خط داستانی که در مورد برخی شخصیت ها بسیار کوتاه و در مورد برخی، مانند همین شخصیتی که در این مطلب برای شما در نظر گرفته ایم طولانی تر است. هر کدام از آنها خواسته هایی از شما دارند و باید آنها را در روندی درست و در زمانی درست انجام دهید تا در خط داستانی آنها پیش بروید و نهایتا آنها را تبدیل به یک دوست برای خود نمایید که می توانید در باس فایت های بسیاری به کمک شما بیایند و یا برعکس، دشمن شما شوند و با دیدن شما حمله کنند و مجبور شوید آنها را بکشید.

خط داستانی و ماموریت sirris of the Sunless realms

روابط شخصیت ها با شما و ارتباط خط داستانی آنها با یکدیگر در Dark Souls 3 بسیار جالب و به هم پیوسته است و بدون اطلاع و آگاهی ذقیق در روند داستانی آنها و اطلاع از رابطه ان ها را یکدیگر، نمی توانید تمام آنها را به درستی پیش ببرید، لذا در این موارد وحود یک راهنما بسیار کارامد است. راهنماهای بیشماری در سراسر اینرنت برای این عنوان وجود دارد اما نکته اصلی این جاست که این راهنماها به زبان فارسی نیستند و در واقع راهنمای خاصی به زبان فارسی وجود ندارد (یا اگر هست شاید ویدئویی باشد که تماشای آن برای برخی مقدور نباشد) مخصوصا در مورد عنوان Dark Souls 3 که یک بازی جدید است. بنابراین تصمیم گرفتم تا با توحه به شناخت و تسلط خوبی که بر این سری دارم و مطالب و راهنماهای خارجی، یک راهنمای قدم به قدم فارسی در مورد تمامی شخصیت های موحود در Dark Souls 3 برای شما عزیزان آماده کنم تا کاملا با خط داستانی هر یک و آیتم هایی که می توانید از آنها بگیرید و… آشنا شوید و بتوانبد با آگاهی بیشتری این عنوان را انجام دهید. لازم به ذکر است که این مطالب از آن جهت اختصاصی گبمفا هستند که مانند آن ها به زبان فارسی وجود ندارد وگرنه قطعا بخش های زیادی از این مطالب با توجه به اطلاعات و نوشته های انگلیسی و راهنماهای این بازی نوشته و ترجمه شده اند، اما در ایران این کار فقط توسط گیمفا تاکنون انجام شده است.

انشالله قصد دارم تا بعد از پایان این مقالات راهنما در مورد شخصیت ها، یک راهنمای فارسی از پیشروی در بازی نیز برای شما آماده کنم تا تمام دیوارهای مخفی و آیتم های مهم و موارد پنهان در بازی را کاملا بشناسید. امیدوارم که این روند مورد رضایت شما عزیزان قرار بگیرد و این مقالات راهنما بتوانند گاهی به کمک شما بیایند. امیدوار هستم که این مقالات راهنمای Dark Souls 3 که برای اولین باز در کشورمان توسط گیمفا انجام می شود مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد. امروز با دومین قسمت از سری مقالات راهنمای قدم به قدم ارتباط با شخصیت های مختلف در Dark Souls 3 در خدمت شما عزیزان خواهیم بود که اختصاص به شخصیت sirris of the Sunless realms دارد.

sirris of the Sunless realms از قدرمندترین و جالب ترین شخصیت های بازی است که خط داستانی نسبتا طولانی نیز دارد

sirris of the Sunless realms یکی از شخصیت های غیر قابل بازی در عنوان Dark Souls 3 است که خط داستانی نسبتا طولانی نیز دارد که ممکن است آن را از دست بدهید. در این مطلب قصد داریم تا اطلاعات این شخصیت را با شما عزیزان در میان بگذاریم تا بتواند با انجام خط داستانی وی ایتم های او را به دست آورید. ابتدا مانند مقاله قبل با ارائه نکاتی کلی از این شخصیت شروع می کنیم:

  • sirris of the Sunless realms قابل کشتن است و زمانی که وی را بکشید می توانید زره وی را از Shrine Handmaid بخرید.
  • وی به شما gesture (حالت) “Darkmoon Loyalty” را میدهد.
  • تجهیرات و جادوهای که در مبارزه استفاده می کند شامل Estoc, Sunless Talisman, Darkmoon Blade, Great Heal, Magic Barrier هستند.
  • وی می تواند در مبارزه با Abyss Watchers به کمک شما بیاید و وی را احضار کنید. همچنین در باس فایت های Deacons of the Deep, Dragonslayer Armour و Twin Princes نیز می توانید وی را احضار کنید تا به کمکتان بیاید. البته باید بار دوم نیز در Firelink Shrine با وی صحبت کرده باشید.

محل همیشگی sirris of the Sunless realms در Firelink Shrine

خط داستانی و ماموریت:

۱- اولین مرحله خط داستانی sirris of the Sunless realms از منطقه  Road of Sacrifices آغاز می شود، وقتی که برای اولین بار با  Horace و Anri of Astora صحبت میکنید در بازگشت به Firelink Shrine وی را می بینید که روی پله ها نشسته است و باید با او صحبت کنید.

۲-  Dreamchaser’s Ashes را پیدا کنید و به Shrine Handmaid بدهید.

۳- با sirris صحبت کنبد و gesture (حالت) “Darkmoon Loyalty” را دریافت کنید.

۴- Sulyvahn’s Beast را در پل نزدیک به بونفایر Irithyll of the Boreal بکشید. بازی را ریلود کنید و اکنون باید علامت احضار sirris of the Sunless realms در وسط پل ایجاد شده باشد. از آن استفاده کنید تا به دنیای وی بروید و به او کمک کنید تا  Creighton the Wanderer را بکشد.

نکته: اگر علامت احضار وی روی پل ظاهر نشد، کشتن Curse-Rotted Greatwood باعث میشود تا ظاهر شود.

نکته: اگر Curse-Rotted Greatwood را کشته اید و علامت وی باز هم ظاهر نشده است به Firelink Shrine بازگردید (بعد از فعال کردن بونفایر بعد از پل) و از آنجا دوباره به اول پل بازگردید. اکنون دیگر علامت احضار وی ظاهر شده است.

sirris بسیار نسبت به رفتارهای شما حساس است و ممکن است خط داستانی او را خراب کنید و وی را دشمن خود سازید.

۵- با sirris در Firelink Shrine صحبت کنید تا آیتم های Mail Breaker و the Silvercat Ring را به خاطر کمک کردن به وی شما بدهد.

۶- بعد از شکست  Aldrich از علامت احضار sirris در بیرون از منطقه باس فایت Curse-Rotted Greatwood استفاده کنید تا باز هم به دنیای وی احضار شوید و این بار کمک کنید تا  Holy Knight Hodrick را بکشد.

توجه: در این مرحله یک آیتم خاص و منحصر به فرد به نام  Budding Green Blossom در فروشگاه Shrine Handmaid ظاهر می شود. توضیحات این ایتم موارد جالبی را در مورد sirris بازگو می کند: “خداحافظ، مادربزرگ عزیز، من پدربزرگ را در Pit of Hollows خواهم دید”.  sirris احتمالا این ایتم را قبل از این که به مبارزه با Holy Knight Hodrick که پدربزرگ وی است برود، نزد Shrine Handmaid گذاشته است. ظاهر شدن این آیتم در فروشگاه نشانه پیشرفت صحیح شما در خط داستانی sirris of the Sunless realms است اما نیازی به خریدن آن نیست.

sirris در واقع نوه Holy Knight Hodrick است که این را در توضیحات آیتم ها می توان فهمید

۷- وقتی که به دنیای خود بازگشتید متوجه می شوید که تمام منطقه باس فایت ریخته است و شما می توانید به درون Pit بپرید بدون این که آسیبی از افتادن به پایین به شما وارد شود. زره Hodrick یعنی the Sunset Armor Set کنار بونفایر Pit of Hollows است و سپر Sunset بر روی قبر Hodrick قرار دارد. هر دوی این ایتمها قبل از صحبت مجدد با sirris قابل برداشتن هستند.

۸ برای آخرین بار در Firelink Shrine با sirris صحبت کنید و وی برای شما قسم وفاداری یاد می کند. اگر پیشنهاد وی را نپذیرید وی باز هم در Firelink Shrine می ماند و می توانید با صحبت دوباره با او پیشنهاد وی را بپذیرید. بعد از پذیرفتن پیشنهاد وی دیگر حتی اگر به او حمله کنید نیز به شما ضربه نمی زند و کشتن وی حتی گناه محسوب نمی شود و بازیباز به راحتی می تواند تجهیزات وی را به دست آورد.

۹- بعد از شکست  Twin Princes، می توانید جسد sirris of the Sunless realms را در قبر مادربزرگش پیدا کنید و سپس  Sunless Talisman و زره وی را نیز می توانید از Shrine Handmaid خریداری نمایید.

برای پیشبرد خط داستانی sirris باید به وی در کشتن پدربزرگ خود که رهبر گروه Mound’s Maker نیز هست کمک کنید.

شکست در روند داستانی و ماموریت sirris of the Sunless realms:

  • اگر شما به Rosaria حتی یک عدد Pale Tongue برای پیشرفت در covenant  وی بدهید، sirris از Firelink Shrine خواهد رفت و دشمن شما می شود.
  • اگر شما Company Captain Yorshka را بکشید نیز sirris از Firelink Shrine خواهد رفت. (بعد از آپدیت ۱٫۰۵ اگر Company Captain Yorshka را بکشید و سپس ظاهر خود را عوض کنید ماموریت sirris قابل ادامه خواهد بود).
  • اگر قبل از برداشتن آیتمها از روی جسد Company Captain Yorshka پس از کشتن وی، ظاهر خود را عوض کنید نیز خط داستانی sirris متوقف خواهد شد. ابتدا آیتمها را بردارید و سپس تغییر ظاهر دهید.

 

 

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید