شایعه: سه نسخه‌ی Assassin’s Creed برای کنسول‌های نسل هشت بازسازی می‌شوند

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۵

به‌نظر می‌رسد که نسخه‌های اولیه‌ی Assassin’s Creed که در آنان شاهد اتزیو ادیتوره‌ی محبوب بودیم، قرار است تا برای کنسول‌های نسل هشت ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن۴ بازسازی شوند تا باری دیگر خاطرات‌مان را از نوع نسل هشتمی زنده کنیم. در ادامه همراه گیمفا باشید.

همان‌طور که در وب‌سایت کره‌ای رده‌بندی سنی بازی‌ها می‌بینید، نسخه‌ای به‌نام Assassin’s Creed Ezio Collection برای هردو کنسول پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان لیست شده است.

تا قبل از ۱۸ اوت (۲۸ مرداد)، چنین رده‌بندی‌ای صورت نگرفته، پس این شاید اولین خبر از نسخه‌های بازسازی‌شده باشد. به‌جز اسپین‌آف‌ها و یک فیلم سینمایی، هیچ بازی‌ اصلی‌ای مربوط به Assassin’s Creed در سال جاری منتشر نخواهد شد.

شاید یوبی‌سافت با Assassin’s Creed Ezio Collection قصد پرکردن جای خالی این سری را تا انتشار نسخه‌ی جدید دارد. تاکنون، شاهد انتشار نسخه‌های مختلفی از Assassin’s Creed به‌صورت سالانه بوده‌ایم که امسال این قضیه تغییر یافته است. طرفداران این مجموعه، یعنی Assassin’s Creed، لازم نیست که نگرانی زیادی نسبت به انتشار فیلم سینمایی‌اش در دسامبر و حضور برخی شخصیت‌ها داشته باشند.

شخصیت محبوب اتزیو ادیتوره، در سه نسخه‌ی Assassin’s Creed حضور داشت و از آن‌جایی که نام این مجموعه‌ی لیست‌شده، Assassin’s Creed Ezio Collection است، باید شاهد سه نسخه‌ی ۲ و Brotherhood و Reveleations باشیم که اتزیو در آن می‌درخشد. بر همه آشکار است که اتزیو، محبوب‌ترین شخصیت این فرانچایز است و بی‌شک طرفداران دوست دارند تا در کنسول‌های نسل هشتمی‌شان، باری دیگر با وی ملاقاتی داشته باشند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید