هدایای پیش خرید بازی Dead Rising 4 بستگی به محلی که از آن خرید می‌کنید خواهند داشت

۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۷

مایکروسافت اعلام کرد که بازی Dead Rising 4 دارای هدایای پیش خرید متنوعی است و براساس آنکه سفارش خود را در کجا به ثبت برسانید برای شما در نظر گرفته می‌شوند.

موضوع اعلام شده توسط مایکروسافت مشخص است اما این کار مشکلاتی را برای برخی افراد به ارمغان خواهد آورد. بطور مثال کسی که دارای عضویت آمازون یا عضویت کلوپ بازیکنان بست بای را دارا می‌باشد چه تصمیمی بجز خرید از این فروشگاه‌ها را خواهد داشت؟ شاید کسی که عضو آمازون باشد هدایای بست بای یا فروشگاه‌های دیگر را ترجیح دهد.
چهار هدیه از هدایای این بازی توسط مایکروسافت معرفی شدند. استور ایکس‌باکس X-Fists را دارا می‌باشد، یک مشت سبز رنگ بزرگ که تنها زمانیکه از لباس جدید exo استفاده می‌کنید قابل استفاده خواهد بود. گیم‌استاپ سر آدم برفی Steampunk را دارا می‌باشد که با شلیک گلوله‌های برفی موجب منجمد شدن دشمنان می‌شود. بست بای دارای یک کمان بوده و آمازون نیز یک موتور سیکلت با اره برقی روی آن را دارا می‌باشد.

بازی خود را از هر کجا که خریداری کنید، بصورت رایگان به Emergency Shelter vendor در حالت داستانی و Vending Machine در حالت چند نفره دسترسی خواهید داشت.
هنوز جزئیاتی مبنی بر امکان دستیابی به کلیه این هدایای پیش خرید اعلام شده، گفته نشده است. معمولاً هدایای پیش خرید بصورت یک بسته دانلودی، پس از عرضه بازی منتشر خواهند شد.
امروز همچنین اعلام شد که بزودی جزئیاتی در مورد سیزن پس این بازی اطلاع رسانی خواهد شد.
بازی Dead Rising 4 در تاریخ ۶ دسامبر (۱۶ آذر ماه) برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

در ادامه تصاویر ۴ هدایای پیش خرید معرفی شده را مشاهده خواهید کرد:

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید