تماشا کنید: تک­‌لند عنوان جدیدی به‌نام Pure Farming 17 را معرفی کرد

۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۴

اگر به یاد داشته باشید، تک‌لند چندی پیش برند نشر خود را معرفی کرد و وارد زمینه‌ی انتشار بازی‌های ویدئویی هم شد. حال، این شرکت عنوان Pure Farming 17 را معرفی کرده که ناشر آن محسوب می‌شود. در ادامه همراه گیمفا باشید.

Pure Farming 17 برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و توسط استودیوی مستقل آیس فلِیمز ساخته می‌شود. این بازی همچنین شامل “تعداد زیادی از ویژگی‌ها و حالت‌های منحصربه‌فرد” خواهد بود و قصد دارد تا به عنوانی تبدیل شود که تجربه‌ای کامل از کشاورزی را به شما اهدا کند.

کونل جاسکولا، تهیه‌کننده‌ی ارشد Pure Farming 17 چنین گفته است:

ما متوجه‌ایم که شبیه‌سازهای کشاورزی زیادی موجود هستند، اما ظاهرا بازی‌های دیگر تمرکز کم‌تری برروی ویژگی‌ها و ایده‌های موجود در کشاورزی واقعی دارند و ما نسبت به آن‌ها دید بهتری داریم. و طرفداران سال‌ها درباره‌ی موارد مورد علاقه‌ی‌شان که دوست دارند به بازی اضافه شوند، صحبت خواهند کرد. با Pure Farming، ما می‌خواهیم چیزی را ارائه دهیم که طی سال‌های قبل، از دست رفته‌ و دیده نشده‌اند.

هم‌اکنون اطلاعت زیادی از Pure Farming 17 موجود نیست و تک‌لند نمایش کامل آن را برای گیمزکام ۲۰۱۶ گذاشته است.. همچنین تاریخ انتشاری هم برای Pure Farming مشخص نشده، پس باید تا گیمزکام منتظر بمانیم و شاهد اطلاعات جدید باشیم. اکنون شما را به تماشای تیزر منتشرشده از Pure Farming 17 دعوت می‌کنیم.

تماشای آنلاین ویدئو:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید