سازنده بازی Dying Light به جمع ناشرین پیوست

۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۱

سازنده بازی Dead Island و Dying Light یعنی شرکت تکلند اعلام کرد که وارد دنیای انتشار بازی شده است و قصد دارد که هر سال دو بازی مولتی پلتفورم و چهار عنوان دیجیتالی را توزیع کند. این شرکت فرصت های موجود در بازار را بررسی و بزودی قصد دارد که اولین بازی خود را معرفی کند.
پاول مارچکا، مدیر اجرایی تکلند در این مورد گفت:

به عنوان سازنده با ناشرین مشهوری کار کرده ایم و می دانیم که در مرتبه اول چه چیزی باعث ایجاد این نوع از همکاری، بصورت کارآمد و رضایت بخش برای هر دو طرف خواهد شد. پس از موفقیت هایی که در تبلیغات Dying Light و Dying Light: The Following توسط تیم خودمان کسب کردیم، معتقدیم که زمان مناسبی برای استفاده از تمام چیزهایی است که تاکنون آموخته ایم و به سازندگان نیز کمک کنیم. ما معتقدیم که فلسفه انتشار بر پایه احترام به بازیکنان بنا نهاده شده است. ما سازندگان را از طریق سرمایه گذاری و ساخت بازی های غیر مرسوم اما با ارزش از لحاظ سرگرمی تشویق و پشتیبانی مالی خواهیم کرد.

شرکت تکلند در سال ۱۹۹۱ تاسیس و تا سال ۲۰۰۶ سازنده اصلی عنوان Call of Juarez برای رایانه های شخصی بود. به تازگی نیز بسته توسعه دهنده Dying Light: The Following را برای عنوان Dying Light عرضه کرده است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید